Wat de titel al zegt. Ik heb elke keer extreme rugpijn na mijn menstruatie en zo heftig dat ik echt bijna niets meer kan. Ik kan niet werken, niet lopen, niet staan (alleen maar liggen en zitten op een bepaalde manier). Zo rond de eisprong zakt het weer weg. Heeft iemand van jullie hier ervaring mee en of een tip wat ik er tegen kan doen? (Ik heb volgende week al wel een afspraak bij een osteopaat staan, dus ik hoop dat zij mij kan helpen). Ik weet gewoon niet wat dit is en ik zou dat graag willen weten, dus als je het herkent stuur me even een berichtje aub (ik word er echt wanhopig van). Ps. ik ben al bij de huisarts geweest en die kon me ook niet helpen
Waar zit jouw rugpijn? Ik heb nu na mijn menstruatie ook al enkele dagen extreme rugpijn, maar dit is wel de eerste keer dat ik dat heb. Zit ook hoog in mijn rug (tussen schouderbladen). Hopelijk blijft het bij deze ene keer, want erg grappig is dit niet..
Ik heb vlak voor de menstruatie en tijdens vooral last van mijn onderrug.. wat er helaas vaak bij hoort. Net zoals koppijn vanuit m'n nek. Fysio en alles voor gehad maar blijft gewoon n hormonale kwestie niks aan de toen. Soms ook zo vervelend dat ik er pijnstillers voor inneem.. Maar niet zo extreem als jij omschrijft. In bad en warme kruik/pittenzak vind ik altijd fijn. En als echt vervelend word dus paracetamol of n ibuprofen. Ik vind een osteopaat overigens echt een wonderdokter.. Heeft mij al met verscheidene kwalen geholpen. Misschien een idee?
Toen ik de pil slikte had ik twee keer per maand migraine (midden pilstrip en tijdens menstruatie). Nu heb ik twee keer per maand lage rugpijn, een paar dagen lang (rond ovulatie en menstruatie). Geloof me, liever die migraine, daar had ik een maniertje voor om het draaglijk te maken, maar deze lage rugpijn is killing. Kan soms niet eens soepel van zit naar staan, het is echt erg pijnlijk. Ik heb verschillende dingen geprobeerd (fysio, fitness, osteopaat, voetreflex) en merk dat deze laatste het beste werkt. Maar het blijft een hormonen-kwestie..
Ik heb het sinds de laatste twee maanden. En ik ben al sinds juni met de pil gestopt, maar helaas al vaker gehad in het verleden. Maar niemand weet waar het doorkomt en hoe ik van de pijn af kan komen. Uiteindelijk in het verleden weer met de pil begonnen, maar dat wil ik nu niet meer.. Bij mij zit de pijn onderin, echt super pijnlijk Ik hoop het ook voor jou, heel vervelend. Veel sterkte!!
Ik heb ook al van alles geprobeerd (pijnstillers enz), maar niets helpt tot nu toe. Ik heb voor volgende week een afspraak bij de osteopaat staan, dus ik hoop ook dat ze me kunnen helpen (ik had al 4 weken geleden een afspraak gemaakt, maar kon niet eerder te recht). Ik hoop wel dat ik er vanaf kan komen, want dit is niet te doen en dan moet ik weer aan de pil (en dat wil ik niet). Jij ook veel sterkte klinkt ook heel vervelend.
De voetreflex? En bij wie doe je dat dan? Nog nooit van gehoord namelijk. En wordt de pijn dan minder of gaat het helemaal over? Ik kan me ook gewoon niet bewegen. Het is inderdaad echt killing. Je kan het aan niemand uitleggen zo pijnlijk. Jij ook veel sterkte...
Voetreflextherapie. Een klant van mij doet dit en is ook nog eens gespecialiseerd in vruchtbaarheidsproblematieken. Gaat er van uit dat elk deel van je lichaam verbonden is met een deel van je voet. Door middel van massage op de voet wordt dat deel behandeld. Klinkt zweverig, is het misschien ook, maar ik vind het heerlijk en ontspannen en als het mijn rugpijn (deels) vermindert, dan vind ik het best
Ik wacht even de osteopaat af en kijk hoe dat gaat. En anders ga ik me daar eens in verdiepen. Bedankt voor de tip...
Ik ben vanmorgen naar de fysiotherapeut geweest, omdat het echt niet meer houdbaar was. En hij denkt dat het mijn bekken zijn, dus ben ik doorgestuurd naar een bekkenbodemtherapeut. En daar heb ik nu woensdag een afspraak staan. Iemand hier ervaring mee??