Goedemorgen allemaal. Ik heb vanmiddag trek in kibbeling (bij de visboer vandaan) maar ik hoor heel veel dingen over ravigottesaus dat dat niet mag als je zwanger bent. Klopt dit? En wat voor saus mag je dan wel??
Waarom zou ravigotte saus niet mogen? Is weer nieuw voor mij.... Soms hou ik het ook echt niet meer bij met wat wel en niet Edit: misschien omdat er soms rauw ei in zit verwerkt bij een restaurant. Maar dat is bij de visboer echt niet zo. Ik eet het gewoon.
Ik heb al een aantal keer kibbeling gegeten (bij de visboer), met ravigottesaus.. Niet wetend dat het niet mag?
Ik denk dat je in de war bent met hollandaise saus. Die is met rauwe eieren meen ik. Ravigote of remoulade is prima. Eet smakelijk