Goedemorgen, Ik heb de afgelopen paar nachten last van oefenweeen. Het zijn er maximaal 4 achter elkaar en stoppen dus vanzelf weer. Ze houden ongeveer 1 minuutje aan en komen om de 5 minuten. Ze zijn behoorlijk pijnlijk! Is het normaal dat je dit op deze termijn al hebt?
Hallo, Dat zijn geen oefenweeen maar harde buiken. Dat is normaal bij dit termijn. Worden het er meer en vaker achter elkaar is het een teken dat je teveel doet en moet je een stapje terugnemen, zolang het er minder dan 10 per dag zijn is het heel normaal. Groetjes Ineke
Hoi Ineke, Ik dacht dat harde buiken in principe geen pijn deden? Harde buiken heb ik namelijk ook wel, maar dit voelde toch wel heel anders.
Hallo, Harde buiken kunnen ook pijnlijk zijn. Oefenweeen zijn samentrekkingen van de buik die heel regelmatig komen en 30-60 seconden duren, waarvan je denkt dit zijn weeen en nu ga ik bevallen en dan zakt het weer af. Groetjes Ineke