Hoi allemaal, Ik wil eve weten wat jullie denken over de volgende symptonen, = Gevoelige maar niet echt pijnlijke tepels = Vaak last van kramp in mijn rechter bil, vooral bij het bukken = Af en toe spierpijn in mijn benen terwijl ik niks heb gedaan. = Producten die ik eerst vond stinken vind ik nu juist lekker ruiken zoals gesneden uien. = Duizeligheid, niet echt misselijk = Stemmingswisselingen, het ene moment ben ik super vrolijk, maar het andere moment kan dat omslaan en ben ik mega chagarijnig.. = Heel veel boeren, de hele dag door Niet echt ernstige symptonen maar omdat ik al bijna 2 weken overtijd ben maar al in het verleden vaker negatief heb getest, durf ik eigelijk niet goed meer.. Wij zijn al 17 maanden bezig om zwanger te raken, tot op heden niet gelukt.. Zouden jullie me kunnen vertellen of deze symptonen iets te maken zouden kunnen hebben met een eventuele zwangerschap? Alvast heel erg bedankt Veel liefs
He meid, die symptomen kunnen volgens mij heel zeker iets te maken hebben met een eventuele zwangerschap maar dat kan je natuurlijk alleen maar bevestigen door een test te doen! Ik begrijp wel dat je niet goed meer durft maar bedenk even of je het niet beter snel weet als je zwanger bent? Ik zou testen hoor... ook al is het moeilijk. Je bent immers al 14 dagen overtijd, ik denk dat 99% van alle gekke dames hier al lang zouden getest hebben succes!
Ik ben vandaag ongi geworden, maar dezelfde klachten blijf ik wel houden.. Heeft er iemand toevallig ervaring met ongi worden tijdens eventuele zwangerschap?
als je het zeker wilt weten moet je gewoon testen.. zo maak je je zelf enkel gek en dan heb je duidelijkheid. dus even doorbijten en op een staafje plassen.