Ik ben al enige weken moe en misselijk (niet overgeven gelukkig) Sinds maandag 11 weken knallende koppijn en neemt misselijkheid toe. Vannacht werd ik ineens wakker en dacht dat ik moest overgeven. Na flink wegslikken en ademhalen zakte het. Ik heb me maandag ziekgemeld omdat het niet ging maar ben nu bang dat het alleen maar erger wordt. Ik had vorige week nog het idee dat het juist minder werd. Wie herkent dit?
Ja, ik herken het, bij mij werd het rond 10/11 weken ook heviger. Toen moest ik soms ook overgeven. Duurde een paar weken en toen werd dat weer minder.
Hier ook bij 11/12 weken heel erg misselijk, meer dan ik al was. Ik vond op internet dat het hcg hormoon een piek heeft, daarna neemt het weer af.. behalve bij mij ietsje dan, maar ben nog steeds misselijk
Jep was bij mij ook van af en toe kokhalzen naar elke paar minuten helaas. Ik had rond die tijd vakantie en hoopte zo dat ik na de tijd gewoon kon werken. Helaas vanaf 11 weken tot 18 weken ziek moeten melden in de ochtend/middag. Ik kon alleen 's avonds werken zonder te kokhalzen (werk in de zorg, dus niet zo prettig als je boven wonden zit te kokhalzen of als je mensen doucht )
Ik had toen ook de piek. Vreselijk vond ik het. Met 14 weken werd het minder en met 18 weken was het weg. Sterkte!
Herkenbaar! Hier ook rond de 11 weken juist een piek in de misselijkheid, maar je hcg is dan inderdaad ook op zijn hoogtepunt. Bij mij was het met 14/15 weken nagenoeg over (na een weekje vakantie).