Beetje roze bij afvegen na het plassen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door sukkie, 16 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    8 mrt 2008
    1.166
    1
    0
    Wie herkent dit? Ik heb vanaf maandag bij het plassen een beetje roze op het toiletpapier. De verloskundige zei dat dit mogelijk is omdat alles nu heel gevoel is daar binnenin. Ik heb het nu nog steeds. Het is niet zo dat ik druppels bloed verlies, hoef geen inlegkruisje te dragen of zo, maar steeds bij het afvegen. Wie heeft dit ook?
    Ik heb ook verder geen buikpijn of steken.
     
  2. Marsim

    Marsim Fanatiek lid

    29 jan 2009
    2.646
    0
    0
    Hallo Sukkie,

    Allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap!
    Ik heb dit in het begin van mijn zwangerschap ook gehad. Tot en met 10 weken. Niet veel bloed en ook geen rood bloed maar rozeverlies. Dit komt door een zeer goed doorbloede baarmoedermond. Zolang je geen krampen hebt zal ik me geen zorgen maken.

    Succes verder.
     
  3. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    8 mrt 2008
    1.166
    1
    0
    Dank je voor je reactie. Probeer me zo min mogelijk druk te maken omdat ik inderdaad geen last heb van krampen en zo en wel echte zwangerschapskwalen heb.
    Maar hoop toch dat dat 'roze' snel verdwijnt:)
     
  4. lil85

    lil85 Actief lid

    24 sep 2009
    115
    0
    0
    Hoi,

    Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik denk dat het roze snel zal verdwijnen. Ik het wel vaker gehoord aan het begin van de zwangerschap. Veel succes en geniet er van!

    Groetjes LIL85
     
  5. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    12 okt 2007
    6.168
    1
    0
    on the moon
    Gefeliciteerd!:)
     
  6. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    11 feb 2008
    2.578
    0
    36
    Gefeliciteerd met je zwangerschap. Ik heb er ook de eerste weken last van gehad maar alles ging goed!
     
  7. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    8 mrt 2008
    1.166
    1
    0
    Hoi Dames,

    Bedankt voor jullie reactie. Sinds gistermiddag geen roze vegen meer gehad. Hopen dat het zo blijft.....Voel me overigens verder prima!
     

Deel Deze Pagina