Snap er echt niks van ben nu ruim 7 weken zwanger maar heb al een buik alsof ik veel verder ben broeken zitten al strak en kan het bijna njet meer verbergen, waar heeft dit mee te maken? Want baby zit nu nog heel laag? Het is mijn tweede
Maag en darmen zetten op. Bij de ene persoon al sneller dan bij de andere, en bij een tweede is het nog sneller zichtbaar. Ik ben morgen 9 weken, en heb nu al een even dikke buik als op 16 weken bij mijn 1e
Ik heb dat ook...ben bijna 9 weken, maar mijn fijnste spijkerbroeken zitten echt niet lekker meer...qua kilo's ben ik eigenlijk niet echt zwaarder geworden maar mijn buik is echt anders dan normaal. Op zich niet heel vreemd natuurlijk...ik moet zelfs voor over een week of 2 een oplossing bedenken met werkkleding die ik aan moet tijdens een concert...wil het nog niet vertellen daar, maar vrees dat ik geen optie meer heb...
Het is gewoon echt niet normaal hoor ik kan niet eens m'n buik inhouden. M'n lijf protesteerd dan hevig
Inderdaad je darmen, die zwellen iets op onder invloed van de hormonen. Het kindje is nog zo klein en je baarmoeder zit met 7 weken nog erg laag, denk dus niet dat het daar al van komt.
Het komt inderdaad van je darmen. Had nu ook al met 8 weken mijn zwangerschapsbroeken aan, die overigens ook te wijd zaten, maar die liever dan mijn hoge taille jeans, want die konden echt niet meer!
Je darmen zetten op. En mijn verloskundige zei dat bij een tweede zwangerschap je lichaam het herkent van de vorige keer en dus vaak meteen weer uitzet.
Wat de rest zegt, het zijn je darmen. Ik mocht bij deze zwangerschap met 8 weken ook al zwangerschapsbroeken aan omdat ik bol van de darmen stond en mijn eigen broeken niet lekker meer zaten.
Dus als mensen denken iets te zien kun je zonder te liegen gewoon zeggen dat je last hebt van opspelende darmen
Neemt onder invloed van die hormonen gewoon weer af hoor. En daarna weer toe maar dan babybuik ipv darmen buik