Haai dames Vraagje heb kraamzorg online aangevraagd via de verzekering via een online formulier moet ik nu ook nog apart de verzekering bellen om te zeggen dat ik zwanger ben? Dit weten ze nu toch lijkt me
Bij mijn verzekering hoefde dat niet. De rekening van kraamzorg is gewoon regelrecht naar de verzekering gegaan.
Heb ik niet gedaan, heb kraamzorg aangevraagd... dat doe je niet omdat je een ingescheurde teennagel hebt.
Bij mij werd geadviseerd om het zeker weten even door te geven, daarna een tijdje vergeten en toen ik het eenmaal doorgaf (vrij laat) wisten ze nergens wat van af, en kreeg ik dus ook sommige info niet of te laat. Ik zou het dus wel even doen, kost 2 minuten tijd
Dat heb ik inderdaad ook gehad dat ze de aanvraag gehad hadden en kraamzorg bureau contact zou zoeken met mij
Ik heb het via internet doorgegeven aan mijn verzekering. Toen ik belde naar de kraamzorg om me aan te melden werd ik naderhand nog eens doorgeschakeld naar mijn verzekering om door te geven dat ik kraamzorg had aangevraagd en toen werd gelijk het kraampakket besteld voor me. Ik zit bij Delta Lloyd. Toen ik bij m'n vorige zwangerschappen nog bij Anderzorg zat hoefde dat allemaal niet.
Betalen jullie ook een gedeelte van de kraamzorg zelf? Ik ben aanvullend verzekerd en betaal tussen de 100 en de 200 euro zelf plus eigen risico. Heeft iedereen dat of heb ik gewoon een boutverzekering?
Ik moet alleen eigen bijdrage betalen dus 4.30 per uur en krijg geen kraampakket vergoed maar die dingen zijn niet zo duur dus maak me daar niet zo zorgen om
Kim dat vertelde ze mij dus ook en ze maakte een berekening en zei dat is dus minimaal 100 euro tot maximaal 200 euro wat je betaald aan kraamzorg. Afhankelijk van het aantal uur kraamzorg dat je wil. Ik snap ook niet zo goed wat ik met het kraampakket moet. Ik weet dan ook niet of ik het wel wil. (Moest het ook zelf betalen als ik het zou willen). Nu gaat het mij niet zozeer om het geld maar meer om hoe het allemaal werkt en of het überhaupt nodig is.
Ik ben aanvullend verzekerd bij het zilveren kruis en hoef niks zelf door te geven wat betreft kraamzorg. Het kost me ook geen eigen bijdrage of eigen risico. Alleen het kraampakket heb ik online zelf aangevraagd, ook gratis.
Kraampakket is verplicht Ook als je in het ziekenhuis gaat bevallen Het is altijd mogelijk dat je het ziekenhuis niet haalt en wel net zo fijn dat de verloskundige dan wat heeft Daarnaast zijn er toch een aantal dingen die je gebruikt na de bevalling Sommige verzekeraars willen dat je bij hen de aanvraag indient , ivm contracten Hier aanvullend verzekerd en hoef niks te betalen
Oke meiden thx hier betaal ik dan 140 euro per maand aan zorgverzekering voor.. Maar fijn om te weten dat een kraampakket dus verplicht is. Ga dat binnenkort bestellen.
Ik hoef ook geen eigen bijdrage te betalen, krijg alles vergoed ook het kraampakket. Zonde zeg voor je zeker omdat je al zo'n dure verzekering hebt.
Mijn ervaring is wel dat diegene die je aan de telefoon hebt, niet altijd overal verstand van heeft Hier had ik volgens haar ook eigen bijdrage , maar dat werd toch gewoon vergoedt