Heb jullie hulp nodig deze week. Ben gewoon bijna ziek van onzekerheid. De vorige keer begon het aan het eind van de week mis te gaan. Zeker omdat mijn zwangerschapsverschijnselen ook niet echt altijd even duidelijk zijn. Paar dagen geleden gelukkig pijnlijke boops. Vandaag niet. Beetje gezeur in mijn buik maar kunnen ook mijn probleemdarmen zijn. Bah bah bah hoop dat deze weken een beetje snel voorbij gaan. Mijn eerste echo is pas 3 januari 2007. Misschien gelukkig maar ook.
ik weet precies wat je bedoeld,ik vindt het ook eng allemaal.mijn eerste echo is pas 15 januari,nog ff te gaan.gister paar steekjes in me buik gehad,heel eng allemaal,ben zo bang dat het weer mis gaat! maar eigenlijk moet je niet zo denken. liefs daan
Die wisselende verschijnselen zijn heel normaal hoor, net als een zeurbuik etc. Zegt allemaal niets. Mijn boobs gingen pas na week 15 pijn doen en groeien. Ik zat er zo op de wachten met mijn cup aa. Hopelijk vliegt de tijd tot begin januari. Ga je wat leuks doen met de kerst? Is je huis al in kerstsfeer. Afleiding helpt enorm. Succes!
Probeer rustig te blijven. Ook al ging het de vorige keer mis. Echt lastig om dan natuurlijk positief te blijven. Wisselende symptomen is normaal. Ik heb bijna geen last van mijn borsten gehad in het begin. Misschien pas bij 8 weken. Ik voelde me pas ook echt misselijk worden bij bijna 7 weken. Maar ook niet elke dag. Dus een paar dagen misselijk( niet overgeven) en dan weer een paar dagen nergens last van. Kun je niet voor de kerstdagen een echo krijgen? Je kunt het altijd vragen toch? succes
je heb helemaal gelijk,afleiding zoeken,want zo ben je er te veel mee bezig. kerstboom staat al heel gezellig! moet wel iedere keer me katten weg jagen zitten iedere keer onder die boom,schijnt eruggg leuk te zijn... liefs danielle
nee dat ging niet harstikke druk,maar ja als ik voor de echo moet ben ik 11 weken mooie tijd ook meer te zien denk ik. ik moet niet zo mutsen!
Bedankt voor jullie lieve reacties. We doen helaas niet aan kerst. Kom bij de gyn onder controle en de specialisten hebben problemen met de zorgverzekeraar. Daardoor kan ik helaas niet eerder terecht dan in januari. Ik denk dat als deze week maar eens voorbij is dat het dan een stuk beter zal gaan.
Probeer te denken dat als het mis zou gaan het toch wel mis gaat of jij je nou de hele tijd zorgen maakt of niet.. En zoek afleiding zodat je even niet denkt aan de zwangerschap dat kan ook helpen.. Het klinkt nu net alsof ik dat zelf allemaal heel makkelijk vind maar dat is ook niet zo hoor
Ach meid ik ken het.... de eerste keer ging het bij mij met 6 weken mis... en de ronde erna was ik meteen zwanger. Maar wat heb ik in een spanning gezeten die weken! Tot ik met 10 weken het hartje hoorde bij de vk, toen kon ik pas echt gaan genieten. Afleiding zoeken is het beste. Ik was toen druk bezig met mijn scriptie, man wat heb ik veel gedaan! Heel veel succes!
hoi Zo te zien ben je niet alleen mijn naamgenootje maar zitten we ook nog eens in hetzelfde schuitje..... ik kijk zo uit naar maandag! Wat die katten betreft.... Hahahhahaahaa.... ik heb ook op 1e kerstdag geen naald meer op mijn boom zitten! Heb twee van die bengels die met regelmaat met naalden op hun kop eronder vandaan komen. Lekker boekie lezen doet het ook goed. Met Janet Evanovich lig je om de 5 minuten in een deuk! Groetjes, Danielle
Sterkte Melanie. Gelukkig zijn de feestdagen altijd druk en zorgen die voor veel afleiding. Ook al blijf je thuis. Die TV bulkt van de films rond die tijd. Gaat goed komen.
Hey, ik ken het gevoel. Ik ben heel zenuwachtig. Vooral omdat ik in mijn vriendenkring en familie nogal wat mensen gehoord heb die een MK gehad hebben. Het is eigenlijk niet goed om er bij stil te staan, als het zo is is het zo. Dat is dat de natuur het zo wilde. Nu vrijdag mag ik voor mijn eerste echo gaan, de gynaecoloog zie dat hij nog niet veel ging zien en dat ik daarom een 2e maal mijn bloed moest laten trekken. Ik heb nl een klein beetje roze verlies als ik naar het toilet ga. Ik was helemaal in paniek toen ik het de eerste keer zag. Blijkbaar zouden het innestelingsbloedingen zijn. Iemand ervaring mee? Maar alleszins ik leef met jullie mee. Groetjes van Evi
Zwijg me van innestelingsbloedingen, ik ging bijna uit m'n dak en stond nog sneller dan één tel op de spoedafdeling Daar wisten ze me te kalmeren en te zeggen dat dat enkele dagen kan duren, maar als het maar een klein beetje is, kan het geen kwaad. Rustig blijven en vooral zo min mogelijk stressen is de boodschap (klinkt makkelijker dan het is).
Zo min mogelijk stressen. Oei oei, ik ben al zo iemand die van nature uit al heel zenuwachtig is. Ik probeer zo veel mogelijk kalm in de zetel te gaan liggen en wat TV te kijken of een boek te lezen. Man man, en vermits ik niet kon zwijgen weet iedereen het in mijn omgeving dat ik zwanger ben. kan het ook moeilijk verbergen want mijn buik is echt al heel fel gegroeid. Raar he, en dat nog maar op week 6. Ik ben eens benieuwd wat mijn gynaecoloog allemaal gaat zeggen. Alleszins ik hoop dat die innestelingsbloedingen snel stoppen.