Hallo allemaal, Ik ben nu bijna 24 weken zwanger. Tot nu heb ik een stralende huid gehad, niet vettig, geen puistjes; gewoon mooi. Nu heb ik sinds een paar dagen gevoelige wangen en toen ik net op het toilet in de spiegel keek, zag ik ineens dat ik kleine rode met witte puntjes op mijn kin/wang heb. Kan dit te maken hebben met de zwangerschapshormonen of kan het ook zo zijn dat je ineens allergisch bent voor een bepaald product? Ik draag geen makeup, alleen oogschaduw en mascara en ik gebruik ook een rare crèmepjes of zeepjes.
Ze zeggen wel eens meisjes nemen de schoonheid van mama weg. Ik ben nu 39w en heb er sinds deze week ook last van. Maar bij mij maar op 1 wang. Ga dus hier ook even meelezen of er iemand meer van weet. (Please laat het voor mij een symptoom zijn dat het begint en voor jou gewoon hormonen.)
Ja dat zou hormonaal kunnen zijn! Je zou evt even de huisarts ernaar kunnen laten kijken. Ik heb sinds ik zwanger ben eczeem in mijn gezicht... Ook hormonaal!
Hier ook al een aantal weken slechte huid. Momenteel vooral wat vlekken op m'n wangen, andere weken zitten er puistjes bij. Zal er wel bij horen denk ik...
Wat SANne1987. Ook zegt meisjes nemen je schoonheid weg. Bij mij klopt dit bij beide. Had bij beide rode pukkels in me gezicht. Maar ga voor de zekerhied even naar de huisarts. Ik heb deze ronde ook eczeem erbij gekregen op mijn handen.
Bedankt allemaal voor jullie reacties. Ik besefte mij gistermiddag dat ik Amoxiciline slik tegen blaasontsteking. Omdat de klachten niet afnamen ben ik hiermee gisteravond op de nightcare geweest. Hier gaf de dokter aan dat de uitslag hormonaal is. Voel me daarbij ook grieperig, dus misschien door de verminderde weerstand. Als het aanhoudt zal ik zeker even langs de HA gaan.
Yup ook hier het geval, niet echt veel pukkels maar wel rode vlekken en het haar zit nergens naar hahaha dit had ik juist niet met zoonlief.