Hallo dames, Ik ben vandaag ongeveer 5 weken zwanger. Mijn progesteron waarde was gisteren 18,9 en afgelopen vrijdag 21,6. Volgens de huisarts en de gynaecoloog is dat prima en zijn schommelingen normaal. Ik weet het zo niet... Ervaringen?
Geen ervaring , maar dat komt omdat ik geen idee heb van mijn progesteronwaarde. Maar als de gyn en de huisarts zeggen dat het oké is, waarom twijfel je dan?
Omdat ik al langer een vermoeden heb dat mijn progesteronwaarde niet fantastisch is ivm maandelijks bloedverlies op 8 dpo al. Daarom had ik het deze maand laten prikken, maar achteraf bleek ik toen dus al zwanger. Ik twijfel omdat ik dacht dat progesteron toch wel boven de 20 zou moeten zitten en mijn waardes geven me het idee dat progesteron aan het zakken is. Het zou heel erg zijn als ik daardoor een derde zwangerschap moet verliezen terwijl iedereen roept "maak je geen zorgen!".
Ik heb geen antwoord op de je vraag over de schommelingen. Maar ik kan je wel vertellen dat ik tijdens de zwangerschap van mijn dochter progesteron heb laten prikken (wist toen ook nog niet dat ik zwanger was) en mijn progesteron was maar 15 of 16, weet het niet meer precies. Maar dat meisje huppelt toch echt vrolijk rond .