Vandaag voor een eerste echo naar de verloskundige met 10+6 weken. We keken er helemaal naar uit, waren al benieuwd of je wat zou kunnen zien van het geslacht ofzo. Komen we daar, ziet de vlos helemaal niets.... geen hartje, geen vruchtzakje... niets! Nu denkt ze dat mijn zwangerschap buitenbaarmoedelijk is, of dat ik veeeeeeeeeeeeeeeel minder ver ben dan zou moeten. Pffffff trek het echt even niet meer hoor, eerst zo lang wachten op een posi test en nu dit.... Moet morgen met spoed naar de gyn voor bloedtesten en de hele rattaplan. Ben er echt even kapot van. Heeft iemand van jullie dit ook meegemaakt en is het daarbij wel goed agelopen (lees wel zwanger?)
Kan me voorstellen dat je daar behoorlijk van schrikt! Heb verder geen wijze woorden meid maar ik duim voor je!
Ach meiske, wat naar! Is het niet acuut? De buurvrouw van mijn moeder had het, met heftige pijn en moest direct geopereerd worden. Dit is echt niet leuk, niet het nieuws waarop je hoopte. Men weet dat je rekening moet houden met slecht nieuws, maar het is toch wel heeeeeel verdrietig. Sterkte.
Dag Awerty, ik heb zoiets niet meegemaakt, maar wil je wel veel succes en sterkte wensen. Ik hoop dat je inderdaad minder ver bent dan gedacht ofzo en dat het niet buitenbaarmoederlijk is.
Ach jeetje.. ja daar zou ik ook van schrikken en willen uithuilen.. Ik heb er geen ervaring mee, maar wens je veel sterkte! Hopen dat je kleintje gewoon nog heeeeeeel klein is!
Ik heb het ook meegemaakt, maar helaas was het bij mij wel een bbz.... In het ziekenhuis noemen ze het ook EUG. Let er wel op of je pijnen hebt, gaat zweten, misselijk wordt of gaat vloeien. Vraag aan de gyn of je vrijdagmorgen ook mag bloedprikken en dan vrijdag kan bellen voor de uitslag. Dit heb je dan nog mooi voor het weekend nl. En dan heb je dus voor het weekend uitsluitsel... Maar aangezien je al bijna 11 weken bent, kan de gyn dit zelf ook al wel doen hoor... Even goed doorpakken... Ik duim voor je dat alles gewoon goed is!!!! Heel veel sterkte en succes!!!!
Hier ook geen ervaring maar wil je wel veel succes en sterkte toewensen en duim voor je dat je niet zo ver bent en hoop niet op een BBZ
Dank jullie wel allemaal. Heb verder helemaal geen lichamelijke klachten die naar mijn idee kunnen duiden op een bbz, maar ben er wel heel bang voor, vooral omdat de vlos zo snel wilde reageren en gelijk zelf de huisarts en gyn wilde regelen, anders kwam ik er niet snel genoeg tussen.... Had ook al gekeken naar een schijnzwangerschap ofzo, maar aangezien dit voor ons ronde 1 is lijkt het me niet dat we er teveel me bezig zijn. Niet zoveel iig om mezelf zo gek te kunnen maken. Pffff ben er gewoon doorheen. Hoop dat het ziekenhuis snel uitslag heeft en dat ik inderdaad niet een week om de dag moet prikken ofzo.
Het kan met bloedprikken heel snel... Ik werd donderdags opgenomen met waarschijnlijke EUG... bloedgeprikt... vrijdagochtend bloedgeprikt.. donderdagmiddag echo, donderdagavond echo, vrijdagmiddag echo voor zeker, maar aan de hand van het bloed was het al duidelijk en toen meteen door naar de OK. Vrijdagmiddag half 5 weer op de zaal en zaterdagmorgen weer naar huis... Ging allemaal dus vrij snel... Wie weet kan het bij jou ook zo snel... Maar we hopen nog steeds dat het geen bbz is... Ik duim hier enorm voor je en als je nog iets wilt weten, stel je vragen gerust!
Ik maak op uit je 1e bericht dat je heel lang op je positieve test heb moeten wachten? Hier nog 1. Ik was 3 weken overtijd, en had toen pas een licht positieve test in me handen. Ik ging er helemaal vanuit dat ik dus 8 weken was. Met 9 weken kreeg ik en echo. Was alleen een ring te zien. Ik was er kapot van. 4 weken later mocht ik opnieuw voor een echo komen. Toen was er een vruchtje van 9 weken en 6 dagen te zien. Kortom meid, het kan allemaal nog. Mijn vermoeden is ook dat je een hele lange cyclus gehad hetb en daardoor veel minder lang zwanger bent als dat je werkelijk denkt te zijn. Probeer positief te blijven denken.
Ik zit even uit pure wanhoop te rekenen, mijn cyclus is 28 dagen. Mijn laatste ongi is van 10 juni. Stel nou dat ik die ongi om wat voor reden dan ook heb overgeslagen. Mijn 2e ongi zou dan op 8 juli moeten zijn. Toe ook niet ongi geworden, maar wel rond mijn ei doorgeklust. Ei zou dan 22e moeten zijn. Op de 20 heb ik 1 dag helderrood gebloed. Zonder weefsel, bruinverlies oid. Stel nou dat die bloeding mijn ei was. Met een innesteling van 10 dagen zou ik dan nu pas 25 dagen zwanger zijn toch? En dan is het ineens heel logisch dat je niets ziet op de echo. Vraag blijft dan wel waarom in 2 ongi's heb overgeslagen..... Pffff maar hopen dat het zo werkt ofzo, al moet ik een jaar zwanger zijn, als het maar goed is met de kleine!
Volgens mij krijg je geen bloedingen bij je ei (dus je vruchtbare periode). Je kan wel een innestelingsbloeding hebben, maar dan is dus pas veel later. Wanneer heb je posi getest dan? Pas geleden?
pas 9 augustus had ik een posi test, maar wel ruim door die tijd misselijk, geen ongi, weinig eetlust, groeien in mijn onderbuik etc. Pfff kan nu eigenlijk niet meer wachten tot die vlos gaat bellen
he wat een moeilijke situatie.. hoop dat je snel duidelijkheid hebt en dan oook nog positief! eeeel veel succes bij de gyn e.d. !
Jeetje dat is schrikken, maar hoe lang ben je al gestopt met de pil (als je die uberhaupt gebruikt hebt) en is je cyclus altijd 28 dagen, of heb je ook soms wel langere. Na de pil kan je cyclus best van slag zijn geweest, dus misschien toch minder lang zwanger dan je dacht. Hoop dat de gyn meer duidelijkheid brengt en ik snap dat de vk je er snel tussen wil hebben want een bbz wil je niet te lang laten zitten ivm allerlei nare dingen. Duim voor je dat je gewoon iets minder lang zwanger bent en dat t allemaal nog goed is.