ik zal daar de afscheiding die ik heb ingevuld eens weghalen, dan zal hij denk helemaal geen kruis geven. ik heb echt nog pijn ja, nu vooral in het midden. we wachten maar af he. bedankt voor je berichtje.
vanmiddag nog maar keer ovutest gedaan en de andere testjes er ook bij. Neem aan dat mijn ovutest morgen lichter zal gaan zijn? Hij neemt wel redelijk snel af toch? Laatste drie foto's in mijn album. Had eigenlijk verwacht dat mijn temp vandaag omhoog zou gaan, maar hopelijk morgen en dan ben ik ook van die buikpijn af hoop ik!
Hoop het ook voor je meid dit is gewoon gemeen elke keer krijg je toch iets van hoop/spanning datbis enorm vervelend.
zou die ovutest dan morgen weer minder moeten zijn toch? Kan toch maar twee dagen aanhouden of ik kan dat nog langer zijn? Op de kv test is weer een streepje verschenen. (foto's in album)Wachten is moeilijk geloof ik, net als geduld hebben. (laat ik nou niet hebben he). Ben liever vandaag dan morgen die buikpijn kwijt. Voor nu maar even lekker op de bank filmpje kijken met zoonlief. Kruik is me nu net iets te warm.
Vind je kaartje zo zonder kruis een stuk logischer. Als het goed is zou je ovu test nu inderdaad lichter moeten worden. Zou toch verboden moeten worden dat testen op iets anders reageren dan waar ze voor bedoeld zijn.
Hoop echt dat je zwanger bent alleen jammer dat ik je testjes niet kan bekijken. Ik had ook op het begin van mijn zwangerschap heel veel buikpijn. Dus wie weet........ ik hou je topic in de gate.
mijn man heeft zich pas ook laten helpen. maar de arts zei duidelijk het geeft nog steeds geen garantie's voor de toekomst. 1 op de 3000 groeit gewoon weer aan elkaar. dus je kunt het zeker niet uitsluiten of je zwanger bent. en als je zo'n buik pijn blijft houden zou ik even naar de ha gaan misschien zit het wle op de verkeerde plek mocht je zwanger zijn
Voor iedereen die me volgt in dit topic: mijn buik werd vandaag dikker en ik heb echt pijn, pijn, pijn. Ondanks dat het waarschijnlijk niets ernstigs is, heb ik de HA.P net gebeld en die vonden mijn klachten wel reden om langs te komen vanavond. Om 9.40 moet ik er zijn.
maar moet ik nu aangeven dat een licht streepje op de test zie (die op eisprong reageert) of maar gewoon niets? De enige test die ik nog heb thuis, is deze. De rest (ook de ovutesten) ligt in de vuilnisbak Denk zelf dat het beter is niets te zeggen en ze zelf maar te laten kijken? Omdat ik denk dat het te maken heeft misschien met een cyste ofzo?
Zou iig. Niet melden dat je man geholpen is, want anders kijken ze niet eens.... Heel veel succes/sterkte
oja, ook zoiets. Had ik nog helemaal niet bij stilgestaan. Dank je. Moest ook urine meenemen, zullen ze wel op urineweginfectie testen.
Ik zie wel een 2de steepje wel licht. Zolang je nog niet ongi bent zou het toch kunnen dat je zwanger bent. Hou daar wel rekening mee ! Wie weet is het geen cyste ik had ook veel pijn in het begin van deze zwangerschap
Gezien je temp kaartje denk ik dat je nog geen ei hebt gehad en dus ook niet zwanger kan zijn. De klachten zullen wellicht ergens anders vandaan moeten komen. Gezien de pijn, de kv test denk ik dat je ei eraan komt.
ja dat leek mij ook het logische, alleen volgens mij buikpijn komt mijn ei er nu al ongeveer acht dagen aan.........DAT vind ik dus raar. Van mijn temp kan ik niks bakken, in tegenstelling tot de vorige kaartjes. Ik heb nooit van die grote halen erin, behalve 1 keer bij de eisprong.
Gezien jouw medische achtergrond EN je lange MMM verleden mag er echt wel wat beter naar tekeken worden!