mag je deze hamsoort eigenlijk eten als je zwanger bent? het is een gerookte rauwe ham ,,even voor de zekerheid,,
Lekker eten hoor, ben er ook gek op. Als je googled op coburgerham lees je ook dat het gewoon kan. Is nog goed voor de lijn ook! (niet vettig bedoel ik dan, lijnen is niet goed nu, maar je snapt me wel he?...)
antwoord google: Coburger ham is een soort rauwe ham. Deze hamsoort is gerookt en daardoor bevat het geen toxoplasma-parasieten en Listeria-bacterieën. U kunt het dus gerust eten tijdens de zwangerschap. Rauw of halfrauw vlees wat niet gerookt is kunt u beter niet eten als u zwanger bent. Het gaat dan om vlees zoals rosbief, fricandeau, tartaar, filet americain en ossenworst.
ze bedoeld waarschijnlijk dat over het algemeen varkens vlees niet rauw word gegeten .maar bijv varkenshaas of fricandau word zeker wel rose gegeten dus dat is niet altijd helemaal well done.Dus toch mee uitkijken.En Ham is niet altidj van varken hoor hihi.
Wel apart, heeft voor de rest niets met de vraag van TS te maken. Maar iets wat gerookt is, is toch al niet rauw meer?