ondergoed voor blubberbuik

Discussion in 'Na de bevalling' started by anja 29, Mar 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. anja 29

    anja 29 Actief lid

    Oct 11, 2006
    400
    0
    0
    wie weet er een goed merk ondergoed waar ik mijn blubbber buik wat in kan verduzellen voorjaar en zomer komt er aan aan leuke truitjes of shirts staat niet mooi met zo blubberbuik wie kan mij raad geven :) ;) ;)
     
  2. Op de haagsche markt kwam ik na de bevalling een kraam tegen die speciale ondergoed verkocht,je hebt ondergoed met een soort van korset aan die helpt om je buik te verduzzelen,en het duwt hem ook weer naar binnen. Dit heeft mij goed geholpen misschien dat ze hem bij div. ondergoedzaak hebben.

    Succ6
     
  3. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    Aug 7, 2006
    10,145
    0
    0
    Hilversum
    Ik heb ook van die broekjes gekocht bij de Livera, wordt alles lekker strakgetrokken!
     
  4. pim

    pim Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    3,970
    0
    36
    Nijmegen
    Ik heb bij Livera en de Hema een paar onderbroeken met zo'n verstevigde taille gekocht. Het is maar goed dat ze onder je kleding zitten :oops: , maar het geeft een stevig gevoel en houdt je (blubber)buik goed bijeen. Ik heb ze zeker 1,5 maand gedragen.

    Pim
     

Share This Page