Hoi , Ik ben inmiddels bijna 3 weken trotse moeder van een zoontje. Nu doet mn knul iets heel raars tijdens het voeden. Hij laat mn tepel los en gooit zn hoofdje naar achter. Dan kom ie terug met zn mond wijd open. Hij is dan heel druk op zoek naar de tepel lijkt het. Vervolgens pakt hij mn tepel, laat meteen weer los enbegint weer van voor af aan. Wat kan dit zijn ? En hoe kan ik hier het best mee omgaan.
Gefeliciteerd met je kindje! Er kunnen verschillende dingen aan de hand zijn. Kindjes laten dit gedrag zien wanneer de melkstroom - te traag is - te hard gaat Ook wanneer kindjes pijn of ongemak ervaren kunnen ze dit doen. Is het aan beide kanten? Is het de hele dag door? Is jouw smaak veranderd? (ben je gestart met de pil?) Heeft je kindje spruw? Kijk kritisch naar hoe je kindje bij je ligt: voelt het zich goed gesteund? Of bungelen de benen er een beetje bij?. Dat roept ook protest op. Laat maar weten of je iets meer kunt ontdekken n.a.v. mijn vragen.
Bedankt voor de reactie . Hij doet het vaak tegen het einde van de voeding. Dus wellicht gaat het dan inderdaad te traag voor hem ? Ik zal ook eens goed kijken naar hoe ik hem vasthoud ik wil natuurlijk niet dat hij pijn heeft tijdens het voeden.
Oke, kijk het maar even aan: evt. kun je compressie toepassen aan het eind van de voeding. Is het op het moment dat hij in slaap gaat vallen, probeer dan het moment voor te zijn door hem af te halen als hij in slaap valt. Ik hoor het wel!