Hi! Mijn dochter wilt sinds gisteravond alleen m'n linkerborst. Rechts wilt ze echt niet, draait heftig har hoofd weg. Tot nu toe alleen liggend geprobeerd, gezien de nacht en vroege ochtend.. Ka. Er iets zijn waardoor ze niet oo haar andere kant wilt liggen on te drinken of ligt het aan mij?
Mijn dochter had ook wel eens zo'n bui.dan legde ik haar in een andere houding aan en dan ging het meestal beter.bijv de rugbyhouding.
Is ze niet verkouden? Dan kan ze last van haar oortje hebben en niet op die kant willen liggen. Dan kan neusspray helpen voor het voeden. Voedt je steeds op dezelfde plek. Misschien ziet ze iets moois/ felle kleur en als je haar omdraait kan ze dat niet meer zien. En anders dan is het vast tijdelijk en gaat het wel weer over. Of een ander houding proberen zoals Lieke1989 zegt, is ook het proberen waard.
Ik heb hier ook zo'n fase gehad, ze heeft voorkeur voor mijn grotere borst want die schiet sneller toe. Als ze al redelijk vol zit en even los laat wissel ik haar naar de andere kant zodat ze die ook drinkt maar dat is dan slechts een toetje. Nu weet ik niet hoe oud jouw kindje is, de mijne deed dit vanaf een maand of 7