Ervaring Strippen..

Discussie in 'De bevalling' gestart door linda1986, 8 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linda1986

    linda1986 Actief lid

    16 mrt 2009
    111
    0
    0
    Hallo Dames,

    Afgelopen donderdag was ik 38+2 weken zwanger en savonds gestript door ernstige BI. Helaas heeft dit niet geholpen buiten het feit dat ik pijn vond doen. Vandaag word ik weer gestript met 38+6. Mocht dit niet werken dan word het woensdag met 39+1 inleiden. Wie heeft er ervaringen meerdere keren strippen? En vonden jullie het pijn doen?

    Groetjes Linda
     
  2. anja136

    anja136 Actief lid

    7 jul 2008
    408
    0
    0
    hoi linda

    Ik ben nu 2x gestript zonder resultaat. Vandaag volgt een derde poging. Vandaag ben ik 41+6.
    Morgen word ik overgedragen aan het ziekenhuis, dus ik hoop dat de derde strippoging van vandaag wel tot bevalling leid, want ik heb hekel aan ziekenhuizen.

    Ik vond het overigens totaal geen pijn doen, kon me goed ontspannen.
     
  3. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Ik ben zelf niet gestript, maar een vriendin wel. We waren allebei op dezelfde dag uitgerekend:

    Met 41 weken is ze voor het eerst gestript, beetje gerommel, geen actie
    met 41+3 en 41+5 weer. beide keren wel gerommel geen actie. Uiteindelijk nog net geboren op 41+6.

    Ik had met 41 weken een kindje dat nog niet was ingedaald. Dus ik kon niet gestript worden (wilde ik ook niet). Verder nergens last van.
    De dag erna ben ik bevallen.

    Strippen werkt eigenlijk alleen als het lichaam al zo'n beetje klaar is voor de bevalling. En die kans is voor de 40 weken ook minder groot dan daarna. Maar ik hoop voor je dat het strippen toch gaat werken!
     

Deel Deze Pagina