Hoi hoi! Hoe lang hebben jullie puregon moeten spuiten tot de punctie paatsvond? Ik weet dat t bij ieder verschillend is maar wil graag n gemiddelde weten. Thanx!
Bij beide behandelinegen ongeveer 11 tot 12 dagen. Daarna 1 dag alleen de pregnyl en dan bij de 1e 1 priklose dag en dan nog 3 keer pregnyl om de dag. bij de 2e na de pregnyl niets meer en vanaf de punctie prgestan boletjes. Lydia
Bij de eerste behandeling bijna 5 weken, en bij de overige behandelingen ging ik aardig snel en was ik 7 dagen aan het spuiten. Groetjes Elvira
Herma, ben ook net begonnen met de Puregon, sinds afgelopen donderdag dus heb er pas 3 gedaan. Ik heb donderdag 1e FM, verwacht nog een 2e FM en dan datum vd punctie. Verwacht dat ik zo'n 9 a 10dgn Puregon zal moeten doen. Volgens mij is dat wel gemiddeld... Wanneer ben jij begonnen met Puregon?
Hoi Susan! ik ben donderdag begonnen met puregon, vanavond gaat de 4e spuit erin 150 eenheden. Vrijdag een echo om te kijken of er al wat groeit.
Ik ook 150 eenheden. Ik dus donderdag echo... We houden elkaar op de hoogte Ik doe er ook acupunctuur bij; je weet nooit of het helpt!
1e keer 11 dagen puregon 2e keer 12 dagen puregon Ik hoop de 3e keer iets langer te mogen spuiten om zo nog meer rijpere eitjes te krijgen. Ik had wel veel follikels maar relatief weinig eitjes. Ze keken ook altijd naar mijn bloedwaarden. Moet jij ook bloed prikken?
Hoi Herma, Ik heb 12 dagen gespoten. Ik spoot wel maar 100 per keer ivm PCOS. Ze hebben ook 1x bloed geprikt, toen moest ik nog een dag doorspuiten want mijn waarden waren wat aan de lage kant. Bij mij ook veel follikels en uiteindelijk 8 eitjes (wel een mooi aantal, maar viel wat tegen in vergelijking met het aantal follikels). Succes! Groetjes Mia