Hoi, Vandaag zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Wie gaat en stemmen en wie niet en waarom wel / niet? Ik ben erg geinteresseerd in de politiek en ga zeker stemmen. Wie heeft er ook iets met politiek?
ik ga ook stemmen en wel op mn eigen papa, die is hier hartstikke druk geweest in de stad. verder boeit het me niet.
Denk het ook, maar zo lang het hier niet inhoudelijk gaat over op wie je stemt en waarom zou het geen ramp moeten zijn toch... Hier twee stemmers iig, en om de simpele reden; ik wil een stem hebben in wat er gaat gebeuren in onze gemeente!
Ik ben ook al geweest. En ook gelijk voor mijn man gestemt.. Een paar partijen in de stad willen op dingen bezuinigen waar ik het echt niet mee eens ben, dus vandaar een tegenstem (op mijn eigen vertrouwde partij toevallig)..
Ik wilde zeker gaan stemmen,maar ben onze stempassen kwijt geraakt Me man wilde mij zondag machtigen, maar de stempassen waren nergens meer te vinden. Denk dat ik ze per ongeluk bij de folders heb weggegooit...
Wij gaan ook stemmen straks als me man klaar is met werken..gisteren een test gedaan op internet welke partij het beste bij mij past omdat ik zelf geen idee had welke partij bij mij paste..en omdat ik niet wil dat mijn stem naar een partij gaat die daar geen recht op heeft ga ik toch maar stemmen.
Ik stem normaal altijd. Ook dit jaar heb ik me weer in de programma's van de partijen in onze gemeente verdiept. Maar ze hebben allemaal meerdere punten waarvan ik denk: NEEEEE!! Dus dit wordt de eerste stemronde waarbij ik NIET ga stemmen. Ik schaam me er bijna voor, want ik vind stemmen gewoon iets wat je 'hoort' te doen. Maar ik ben absoluut niet van plan om mijn stem te geven aan een partij die het op een aantal belangrijke punten met mij oneens is, alleen maar omdat ik vind dat je nu eenmaal hoort te stemmen. Ik heb nog overwogen een blanco stem uit te brengen, maar dat vind ik onzin.
na aanleiding van mijn ervaringen gisteren lijkt het mij even veiliger dat ik deze keer oversla. wil niet gaan stemmen op iemand waar ik achteraf spijt van ga krijgen, alleen maar omdat ik nog steeds over de zeik ben. zit volgens mij niemand in onze gemeenteraad die ook maar iets gaat doen met de bibliotheek hier, dus nee, deze keer niet. (trouwens wel de eerste keer dat ik niet stem!) moet ook wel zeggen dat ik me er niet heel erg in heb verdiept nu, heb toch even wat andere dingen aan mijn hoofd gehad de laatste weken. verhuizing, baby.. vriend mag niet stemmen van de gemeente, heeft geen stempas ontvangen?!
nee ik ga niet stemmen. ik zou niet eens weten wie er mee doet. de vorige keer heb ik op de leukste naam gestemt. ik heb niet echt het idee dat mijn stem wat uitmaakt
Ik ga zo even stemmen.. Heb niet het idee dat het ook maar iets helpt, maar ik vind dat je gebruik moet maken van je stemrecht..
Ik kan jullie in ieder geval vertellen dat het wel degelijk helpt. Natuurlijk zijn er punten waar partijen amper op verschillen, maar hier is er een duidelijke lijn. Een aantal partijen zijn voor verhoging ozb en een aantal partijen duidelijk tegen. Een aantal partijen zijn voor cameratoezicht, een aantal tegen. Hier moet ruim 15 miljoen bezuinigd worden, en je merkt dat een aantal partijen dit rechtstreeks bij de inwoners vandaan willen laten komen, een aantal dus niet. Nou, ik geloof dat hier 900 stemmen 1 zetel zijn (dit is afhankelijk van het aantal inwoners) dus je maakt met je stem wel degelijk het verschil.