Nuvaring HELP!

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door Blackie, 12 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wie heeft er ervaring met de Nuvaring?
    Ik ben in december begonnen en het lijkt alsof het direct mis is gegaan.
    De arts zei mij dat ik maandje kan overslaan met ongesteld zijn. Dat was geen punt. en aangezien de eerste keer de 21 december eruit had moeten halen ja zo voor kerst ik dacht dat lijkt me wel wat.
    Maar nu kom ik erachter dat ik hem er wel UIT had moeten halen en NIEUWE erin had moeten doen..... dat heb ik dus niet gedaan.
    Buiten dat dit natuurlijk hartstikke stom is en al dat soort dingen want dat weet ik wel en als ik zwanger blijk te zijn ook prima even welkom.
    Maar hoe groot is die kans? We hebben sinds kerst wel 2 x seks gehad, Maar of dat kwaad kan??
     
  2. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    is lastig te zeggen... doe gewoon een testje en probeer er toch beter aan te denken en zou toch even tot na je eerst ringvrije week onveilig rekenen als je hem zolang uit had (je kan ook gratis zo'n klokje bestellen, teminste paar jaar geleden, geen idee of dat er nog is? vond ik erg handig)
     
  3. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Oops :D

    Tja, je kunt het het beste als geen ac rekenen en ja, je kunt dus zwanger zijn. Wel een ei van een ha. Had hij/zij wel even duidelijker kunnen zeggen vind ik!
     
  4. Tika86

    Tika86 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.153
    225
    63
    Vrouw
    Er is ook een app op je telefoon om dit bij te houden. Deze had ik ook.
    Ik dacht dat een nuvaring ongeveer 4 weken beschermd (er staat na 3 weken uithalen) dat is nu wel wat te laat natuurlijk.. Maar dan weet je dat evt.
    Om alles natuurlijk zeker te weten zou ik wel een zelf testje of laten doen en mocht daar niets uitkomen gewoon weer beginnen met een nieuwe ring.
     
  5. Saren

    Saren Actief lid

    7 jun 2012
    329
    23
    18
    NULL
    NULL
    Ik had er toentertijd van die stickers bij die je op de kalender/ in je agenda kon plakken wanneer je hem eruit hebt gehaald en wanneer je dus weer een nieuwe in moest brengen. Op zich beviel de nuvaring mij wel alleen mijn libido zakte naar een nulpunt. Ik ben er mee gestopt toen wij een kinderwens hadden.
     
  6. saartje87

    saartje87 Actief lid

    31 okt 2011
    412
    7
    18
    Een nuvaring werkt 4 weken maar moet Eigelijk idd na drie weken verwijderd of vervangen worden.
    Ik vraag me alleen 1 ding af... Ben jij niet ongesteld geworden ? Want oo het moment dat de nuva ring geen hormonen meer geeft na verwijderen of na 4 weken lijkt me dat je ongesteld moet worden.
    Of je bent zwanger... Lastig ik denk dat testen de enige kans is.
     

Deel Deze Pagina