Had het al in het andere forum gezegt! Maar hier zie ik hem ook 8) over een paar dagen hopelijk een knaltest!
penden die je met een pendelen an een touwtje. als je penden heen een weer gaat is het nee. rondje ja. ik kan het ook misschien bij jullie doen. moet je even je geboorte datum privé sturen en je volledige naam maar dan prive. me oma heeft mijn het geleerd en bij sophie klopte het helemaal. pendel van dit keer staat op jan ben benieuwt
@Gimena, ben je jarig vandaag, gefeliciteerd meid. Nu word ik ook wel een beetje nieuwsgierig naar dat pendelen. Wil je het eens bij mij doen. Kan ik gewoon zo prive naar je mailen?
heb hem gelezen, ik ben heel benieuwd. Weet je wat zo raar is; ik ben 2 dagen ongesteld geweest (normaal 5 ofzo) en nu nog iets bruinig maar ik heb nog steeds hele zere borsten.
toch spannend hoor heb het ook wel eens gehad maar ik was niet zwanger maar hoop van harte dat jullie wel zwanger zijn
haha dat denk ik niet, maar toch is het gek. Voorheen als ik ongesteld was, dan zakte mijn borsten weer in elkaar en ik was echt 5 volle dagen ongesteld. Nou ja we wachten af en anders misschien toch maar gewoon even over dat staafje plassen
Ik ben bijna alweer een jaar en een maand van de pil af en was ook wel geinteresseerd. je hebt een privebericht
oeh zou het echt!!! Ik moet vrijdag naar de gyn dus misschien kunnen ze dat gelijk ff zien Ben wel heel nieuwsgierig nou hoor!! We wouden in principe nog even wachten omdat de verhuizing niet door ging en tja dan moet je er niet aan denken om gestresst zwanger te zijn, totdat we deze week een aanbod kregen voor een woning weliswaar niet helemaal wat we zoeken maarja.. zou er toch een engeltje op mijn schouder zitten na een jaar!!
stress heb ik genoeg gehad tijdens en net voor me zwangerschap. en we hebben een gezonde meid wel eerder bevallen maakt niet uit