Ik vind het wel spannend dat ik in december weer ga. Ik zou afgelopen weekgaan maar werd ik ongesteld een dag ervoor. had net zo goed wel kunnen gaan want op de dag zelf was ik het al niet meer. Eigenlijk zou ik dat niet weten of ik minder kans heb om zwanger te worden, maar bij het zoeken las ik snellerkans opzwangerschap en een meerling Ik had er ook nog nooit van gehoord maar google staat er vol mee.
Mimoki Pfeiffer jeetje meid doe je rustig aan! En als je wilt slapen gewoon doen he! Luisteren naar je eigen lichaan Gimena wat leuk zeg die pendels! Misschien mag je ook op het lijstje met pendelen hihii.. Want dat lijstje is niet meer up to date Ben weer foetsieeeeeeeeee naar bedje toe....
Goedemorgen meiden, alles goed hier? Goh Sabrina wat een verhaal joh, overactieve eierstokken en toch al wel heel lang bezig, apart eigenlijk hè? Ik moet morgenvroeg eerst naar de huisarts, ik heb veel klachten die lijken op endometriose en heb ook een test gedaan en daaruit blijkt dat er een kans bestaat dat ik het heb, hoop het natuurlijk niet. Maar laat me doorverwijzen naar de gynaecoloog (wat met mijn geschiedenis niet al te moeilijk moet zijn) en dan kunnen ze het even nakijken. Daarna ga ik heerlijk met mijn man een lang weekend naar Valkenburg en als het goed is springt mij ei ook een dezer dagen, de test wordt steeds donkerder.....wish me luck!!
WISH YOU LUCK!!! En veel plezier in Valkenburg Poeh best heftig als je endometriose blijkt te hebben. Nu eerst genieten! Enjoy!!!! (en niet alleen van Valkenburg )
Ik ga zeker genieten, net ovutest gedaan en volgens mij is hij al behoorlijk positief, dus vanavond ook maar vast aan de slag, tenslotte is het weekend dan ook al begonnen voor ons. Ik zeg niks tegen manlief hoor. Dan ben ik sowieso op tijd toch als we het vanavond doen? Ik geloof dat je ei dan binnen 24-48 uur komt? @Blue eyes; ik blijf positief denken hoor, dat dat het niet is.
veel plezier in vlakenburg Wij hebben vandaag de nieuwe woning bekeken en was wel goed alleen nog een oude wc met stortbak en de douchetegels waren niet super meer, maar ach knallen we nieuwe in We hopen nog ee beetje met de huurprijs omlaag te gaan, maar we zijn er geloof ik wel uit en kan mijn verklaring van goed gedrag van huurbetalingen ophalen en daarna inkomengegevens versturen En dan heeeeel hard duimen dat we hem krijgen maar we zijn de 14 als het niet meer was die kwamen kijken en hadden allemaal af gezegd, omdat prijs is wel hoog en tja het huis is niet super nieuw of modern, maar daar kan je altijd wat van maken. *stuiterdestuiter* oh ja en mijn test was vanochtend negatief:x
Ovu-test bedoel je? hmm nog geen ei op komst dan He wat een super nieuwtje dat er kans bestaat op een ander huis!!! Ik duim voor je
Sabrinaa, jeej inderdaad al even bezig, klinkt zo tegenstrijdig met meerdere eisprongen, je zou zeggen dat je dan meer kans hebt, maar niet dus? Ik duim voor jullie dat jullie het huis kunnen huren!!!! Igor, HEEL veel plezier in Valkenburg, geniet van elkaar en helemaal mooi uitgekiend dat je eitje gaat springen dit weekend natuurlijk!!!! Na je EERSTE positieve ovulatiestest a(dus na het begin van je LH-piek) springt je eitje binnen 24 tot 36 uur dacht ik (dat staat in de bijsluiter van de Clear Blue Digital iig). Succes!
Igor veel plezier in Valkenburg! En daar komt de strooimachine weer ........ HCH HCG HCG HGC HCG HCG HCG
Hmmm ik had in het begin van de week echt zo'n idee het wel eens raak zou kunnen zijn...wordt je gewoon gigantisch voor de gek gehouden door je lichaam...Die vondt het schijnbaar nodig om er maar eens een cyclus van 23 dagen tussen te doen Jep...ongesteld dus.
Wat enorm balen Marlies!!!! Wanneer was je NOD eigenlijk? Sabrinaa, nog altijd geen duidelijkheid of je nu ongi bent geweest of niet? Een negatieve zwangerschapstest dus, hoeveel dagen na je ei zit je weet je dat?
@tooske, nee ik heb geen flauw idee en gisteren even weer gesaust hihi en vanmorgen een bloedbad in de wc nu is het weer over... wordt echt helemala gek van zulke dingen. Maar ach ik zie vanzelf Eh na mijn ei.. hmmz 24 dagen?? Ik had volgens mijn banner nu a ongesteld moeten zijn enzo maar die klopt dus ook totaal niet, wnat dan bloed het en dan niet :s
Allemaal erg onduidelijk dus Sabrinaa.... Lijkt me erg irritant! Maar negatieve zw test dus? Marlies, sjee, dan ben je wel een stuk te vroeg ja, had je je eitje wel opgespoord of niet?