Hallo, Ik ben in de eerste week dat ik net weer met de pil ben begonnen vrijdags en zaterdags de pil vergeten (2 week geleden) ik heb die zondagmiddag de pil van vrijdag door de wc gespoelt en die van zaterdag nog ingenomen en 's avonds de pil van zondag. Ook die zaterdag na de eerste week ben ik weer een pil vergeten, maar deze alsnog zondag ingenomen. Ik heb na die eerste week dat ik 2 keer de pil ben vergeten nog wel weer een paar keer seks gehad met mijn vriend, maar zonder voorbehoedsmiddel. Nu heb ik naar mijn idee wat een hele lichte vage buikpijn, lijkt wel wel een beetje op menstruatiepijn, maar dan heel licht, kan ook zijn dat ik het me verbeeld. Vandaag heb ik de laatste pil ingenomen van mijn strip. Nu kan ik alleen maar afwachten, ik had van de week weer zo'n dag dat ik de hele dag van die lichtje krampjes/steekjes onder in mijn buik voelde. Ik droom ook al 4 nachten achter elkaar heel raar. En aldoor moe, moe en nog eens moe, ik kan de hele dag wel door slapen. Vanmorgens werd ik wakker met een hele vervelende lage rugpijn, ik wist niet meer hoe ik moest liggen.
ik ben door de pil heen zwanger geworden dus het kan ik zou idd even afwachten of je ongesteld word en zoniet even testen
Oei, oei, oei...spannend! Maar, ik wacht het liefste wel even tot vrijdag, maar goed...ik ga sowieso wel testen, want ik heb vaker gehoord dat vrouwen toch nog wel soms ongesteld worden als ze zwanger zijn.
en heb je al getest? ik zat een beetje in dezelfde situatie, pijn in me borsten, licht misselijk maar ben gewoon ongesteld geworden. Toch twijfel ik nog steeds. ga zo bij kv 2 voor 5 euro halen...
Dan merk je dat wel. Vrouwen die ongesteld worden tijdens hun zwangerschap zijn anders ongesteld; Helder rood/roze bloed, veel slijm en veel minder.
Hoi! Ik krijg de indruk dat je er blij mee zou zijn als je zwanger bent, maar mag ik dan vragen wat de reden is dat je weer aan de pil bent begonnen? Met andere woorden: Op welke uitslag hoop je? Liefs en stekte met de zenuwen!
Hey hey, Nee, ik heb nog niet getest, ik moet a.s. vrijdag ongesteld worden (als het goed is) hihi. Als ik dan niet ben, ga ik testen. Ik heb zo af en toe wel een beetje het gevoel van menstruatiepijn, maar dan anders. We zullen het wel zien. Ik kan alleen maar afwachten en dat is zo spannend!
Oja...misschien een beetje raar om te zeggen, maar voordat ik ga douchen...dan onderzoek ik mijn borsten/tepels...en tot mijn verbazing zag ik van de week dat er een wit puntje uit mijn tepel kwam, als ik erop drukte.
Hallo, Ik ben vannachts dus ongesteld geworden, iets meer dan een dag te vroeg. Ik hou het wel even in de gaten, hoelang het duurt, en de kleur enzo. Wat denken jullie? Alsnog even testen?
Hallo, Ik ben dus ongesteld geweest, maar nu heb ik me toch last van mijn borsten, met name mijn rechterborst doet pijn.
Hoi Kim, je kunt ook door het gebruik van de pil een borstontsteking krijgen. Dat kan het ook zijn. De witte puntjes zijn volgens mij normaal. Maar als je nog twijfelt, gewoon testen! Ik was bij mijn jongste ook ongesteld tijdens de zwangerschap dus alles kan. groeten Mamadaisy