SUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wat een super nieuws!!!!!!!! GEFELICITEEEEEERD! Dat wordt geen wijn en kaasjes voor jou deze vakantie Wat ben ik blij voor jullie! Ik kon wel even goed nieuws gebruiken op zo'n dag als vandaag
MIRAAAAAAAAAAANDAAAAAAAAAAA: Hopelijk ben je inmiddels trotse mama van je meisje... we zijn heel nieuwsgierig, laat je snel iets horen???? Dikke knuffel MissQ: Lieverd. dikke knuffel voor jou hoor.... je bent een hele sterke vrouw... petje af en respect hoe je omgaat met deze situatie.... Sun: Ik kom er maar niet over uit hoe blij ik voor je ben..... JE BENT GEWOON ZWANGEEEEERRRRRRRRRRRR yes man!!!
Lucas op een lelie blad, hij vond het zelf maar niets geloof ik Ik vind het wel een bijzondere foto om te hebben.
Leuke foto Sandra.. idd erg leuk om te hebben. Wat is ie al groot he time flies. Sun die 8 maanden zijn voor jou vast ook zo omgevlogen dus geniet echt helemaal van je zwangerschap. hopelijk wordt hij makkelijk en onbezorgd. xxxxx Miranda: ik blijf nieuwsgierig
Zondag middag om 13.00 is onze dochter geboren. Ze heet S.uze. Ze weegt 3050 gram en is 49 cm lang. De bevalling is goed en snel verlopen. Zondag ochtend om 9.30 begonnen de eerste weeen en 3,5 uur later is ze geboren. Ik heb van te voren 2 gifts AB gekregen, dus qua besmetting moet het ook goed gaan. Liefs Miranda
@ Sun: Gefeliciteerd!!!!!!!! Eindelijk is het zo ver, ik zit hier helemaal te stuiteren. Ik ben zo ontzettend blij voor jullie! @Sandra: Wat een droppie is Lucas toch, hij zit daar zo lief op dat blad. En gefeliciteerd met de eerste stapjes, toch weer een groots moment.
Geweldig hoor! Ik hoop wel dat je inmiddels een beetje geslapen hebt hoor Ik ben om ongeveer 4.30 toch nog ff in slaap gevallen gelukkig Moet je nu lang in het ziekenhuis blijven?
Miranda VAN HARTE GEFELICITEERD met jullie lieve S.uze!!!!! En nu genieten van jullie kleine meid!!! Hoop dat jullie snel thuis mogen zijn. Hoe reageerde jullie zoontje op haar?!!! Wat moet dit heerlijk voor je aanvoelen. Heel veel liefde, geluk en gezondheid toegewenst!!!! Ik mag om half 10 weer naar het ziekenhuis voor een echo. Gisteren een paar heftige momenten beleefd. Ben blij dat ik die dag achter me kan laten. Ik heb van mijn moeder nog een heel mooi gedicht gekregen, zal hem zo even spammen.
Gedicht van mijn mama: 2 september 2012, 11:44 uur Zomaar ineens uit het niets, beroerde vanochtend een zuchtje mijn gezicht Het leek bijna niets en voelde heel lieflijk en licht. Maar mijn hart werd vervuld van de aanwezigheid van twee sterren Die mij een boodschap brachten van heel verre Tranen over mijn wangen rollend, zomaar uit niets ontstaan Wetend, dat mij... n kleinkindjes in de hemel, nu even naast me staan Er wordt me gevraagd om jou hun kus en groeten te geven En je te zeggen dat je weer mag gaan genieten van het nieuwe leven Tristan en Kyra zullen altijd bij je zijn Maar gedenk ze in liefde en zonder die pijn Ze zijn gelukkig met de tijd die ze bij je mochten wezen En trots dat jij bijna 5 maanden hun moeder mocht zijn Ze zeggen te blijven waken over hun grote broer Sil, ook al lijken ze zo klein Hun liefde voor jullie is immens groot en hun zielen blijven altijd in leven Dag lieve mama, voor jou een hele dikke kus door Tristan en Kyra gegeven.....
JAAAAAAAAAAAA Miranda: Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van Suze.... wat een leuke naam . Gelukkig is alles goed gegaan en wat snel ook!!!!!! Eindelijk ben je van mijn gezeur af hahahaha. Geniet van jullie kleine meid en nog maals van harte gefeliciteerd
De echo was helemaal goed, wat ben ik blij!!! De kleine was druk aan het bewegen en we hebben het hartje horen kloppen. We konden zelfs zien dat de kleine aan het drinken/slikken was, zo onwijs super! We hebben een rits met foto's meegekregen, mama was blij want de gyn had speciaal voor haar ook een foto afgedrukt Maandag de 20 weken echo <3
Gelukkig heb ik nog van 7.00-9.00 geslapen. De kleine man vond het allemaal een beetje eng in het begin,later ging hij wel bij het bakje kijken. Toen ik haar op schoot had heeft hij zijn kleine zusje wel een aai en een kus gegeven. Daarna ging hij gauw weer met zijn auto's spelen. Ik moet nog een aantal dagen blijven zodat ze de kleine goed in de gaten kunnen houden, maar de kans is heel klein dat besmet is want we waren er met de AB op tijd bij. Verder voel ik mij nu heel gelukkig @Bob:Wat een prachtig gedicht, ik krijg er rillingen van. Fijn dat jullie er gister zo bij stil gestaan hebben, al is het allemaal wel erg dubbel.
@miranda: fijn dat je nog een paar dgn mag blijven voor de zekerheid. Tuurlijk wil je het liefste naar huis maar we weten allemaal wat Suzannah overkomen is en dan wil je er heel snel bij zijn. Fijn om te lezen dat je zo gelukkig bent! Megan vond het in het begin ook maar gek en spannend @Bob: ik had hem op facebook al gelezen. Echt super mooi!