Stampertje, ik had ook de vitamines van de kruidvat. Scheelt idd een bom duiten he! Jullie ook trouwen! Super, van harte Willen jullie groots gaan of gewoon klein houden?
@ mams: mijn vriend had me 29 juli al gevraagd, we zijn toen vrij snel in ondertrouw gegaan.. We wilden het toen in eerste instantie heel simpel houden, maar we gaan het toch wel groter vieren Hoeist met jou?
Mams, dat is een korte ongi idd! Fijn hor, gewoon weer lekker aan de klus dan maar! Vita's: Ik heb ze van Solgar. Een complete met alle vitamines en mineralen en geheel zonder chemicalien. Pot kost 12 euro ofzo? Heb er al een paar versleten, maar de prijs is me niet echt bijgebleven. Mira, een hoge bmm is een goed teken. Meestal zit tie hoog in je vruchtbare dagen en is tie zacht dat je hem ook niet goed kan voelen. Wij hebben op ons bed 2 aparte dekens voor dat probleem. Anders liggen we heel de nacht oorlog te voeren om de dekens. Nu hebben we allebei onze eigen Ik riep de hele tijd dat ik voor mijn part 12 december gewoon in mn spijkerbroek ga trouwen, maar het zal wel gewoon een simpel jurkje/tuniekje worden met een legging en laarzen/pumps. Maar wel echt simpel. Wil eigenlijk ook de hele speech vermijden en gewoon tekenen en gauw weer wegwezen Aan de ene kant voel ik me wel schuldig, omdat ik niet allemaal even leuke reacties kreeg van bijv vriendinnen die beledigt waren dat ze er niet bij mochten zijn, maar voor ons is het gewoon echt even voor de formaliteit nu (gratis op maandag enz) net als het samenlevingscontract een paar jaar geleden.
Mams: Ik ben nog steeds een beetje in verwarring dat ik nog niet ongi ben... Had het eigenlijk al wel verwacht (als FF de eisprong goed heeft wel in ieder geval ) Voel me wel beter dan gisterenochtend, alleen nu verkouden Stampertje: Ik geef les in Nederlandse Gebarentaal Nog de laatste dingen op school afhandelen en daarna hopelijk werk vinden... Jij ook nog gefeliciteerd. Leuk hoor al die voorbereidingen, maar de gastenlijst vonden wij een hel!!! Succes daarmee Skaya: Idd, een goed teken. Ik denk niet vruchtbaar te zijn op dit moment, te weinig afscheiding daarvoor (ik zeg wel eens tegen manlief 'Ik glij bijna uit mijn ondergoed' als ik vruchtbaar ben vanwege de vele afscheiding ) Dus zou goed kunnen dat het echt een goed teken is en het kan ook een beginnende ongi betekenen natuurlijk... Dus ik zie het allemaal wel, in het weekend weer een test! Hebben er normaal niet veel last van, maar nu het koud is vind ik het vervelender als ik geen deken heb. Schoonouders hebben hierdoor ook 2 dekens, maar deze is nog goed, dus wil even wachten tot deze dekens versleten zijn Ik ga zo naar de markt, even lekker buiten lopen, frisse neus halen en hopen dat ik wat minder last van de drupneus heb daarna.
mams, daarom stond er ook meestal sjoerd was ook sneller ingedaald, maar die had ook geen ruimte meer... lekker hoor, een kortere ongi.. mira, je houd het spannend... trouwen, veel plezier met de voorbereidingen... en qua gasten... doe waar jij je goed bij voelt.. het is jou dag en jij betaald...wij hebben geen rekening gehouden met wat andere vonden... skaya gefeliciteerd... hier, lui dagje vandaag.. kids lekker in joggingpakjes.. lekker binnen in de warme woonkamer vertoeven.. mij te koud buiten... vanavond nog ff een lesje dwarsfluiten geven en verder totaal geen plannen... denk beginnen met de tassen voor het weekend in te pakken...
Leuk skaya, trouwen op 12-12 Stampertje, leuk hoor toch een grote bruiloft. Wij hebben het toen klein gehouden. Zijn meer om praktische redenen getrouwd (Zaten 2 dagen na de bruiloft bij de notaris om het contract voor ons huis te tekenen hahahaha) en omdat het voor een volgend kindje makkelijker was.Plus dat we Tygho er graag de hele dag bij wilden hebben. Een groot feest komt er denk ik bij 12,5. Als alle kids groot genoeg zijn om er bij te blijven Wij zijn ook op maandag getrouwd en hebben daar alleen de directe familie bij gehad. (mijn ouders,opa,oom&tante,neefje+vriendin en nichtje en Harmens moeder+vriend en zn broers en zus met aanhang en kids) Nog best veel, maargoed daar deden ze niet moeilijk over. Gewoon een normale dienst gehad van ong 45min. Wel in pak en trouwjurk,met fotograve enzo. Na de dienst de straat overgestoken naar het restaurant(handig dat die op maandag normaal dichtzijn, scheelt weer zaalhuur) Bruidstaart aangesneden en aan de koffie gegaan terwijl wij foto's gingen maken. Om half 1 aan het buffet gegaan(gewoon warm eten) en om 15:00 begon de receptie. Een vriendin van me(haar familie bezit dat restaurant) heeft even gebabysit in een achterkamer zodat tygho nog ff kon slapen. Om half 8 waren we thuis...Tygho naar bed gedaan, kleren uit en heerlijk samen douchen en op de bank nagenieten van een hele geslaagde dag.
Mams, zoiets zou ik nog wel willen. Dat klinkt wel leuk! Wie weet misschien volgend jaar als we dan een jaar getrouwd zijn ofzo.
Hey meiden, Hoe is het met jullie? Heb een klein beetje terug gelezen en zag dat Me zwanger is! Gefeliciteerd meis! Verder nog nieuwtjes? Heb het de afgelopen 3 weken ontzettend druk gehad. Heb ik met opzet gedaan voor de nodige afleiding. Zat zo ontzettend op tegen hsg onderzoek! Die heb ik inmiddels gehad afgelopen maandag. Het was een pijnlijk onderzoek. Je moet je voorstellen menstruatiepijn en dan 5 keer zo erg. De gyn was deze keer erg lief en begripvol. Misschien heeft ie vorige keer zn dag niet gehad. Nog beter.... Mijn eileders zijn mooi open en is niets mis mee. Dat is wel een enorme opluchting. Mijn baarmoeder heeft wel een afwijkende vorm. Mis t bovenste stukje zeg maar. Heb een zadelvormige baarmoeder (soms ook hartvormig genoemd) Dat wil niet zeggen dat ik niet zwanger kan worden alleen heb je een erg grote kans op stuitligging en vroeggeboorte. Probeer me daar nog niet druk over te maken. Over 1,5 week hebben we weer een afspraak bij de gyn. Kijken hoe nu verder. Waarschijnlijk ook sperma van mn vriend onderzoeken. Dan hopelijk snel starten met de injecties. Zat ff in een dip de afgelopen 3 weken, vandaar heb ik wat afstand genomen. Heb jullie wel erg gemist hoor! Nog wel heel leuk nieuws! Ik ben tante geworden 1,5 week geleden. Het is een prachtig ventje! En nog leuker hij heeft de naam gekregen die ik had bedacht!!! Ben zo trots!
nino, fijn weer van je te horen... en nog fijner.. super dat je eileiders mooi open waren... hartvormige BM hoor ik idd wel vaker.. zou me daar idd niet te druk over maken... door dit onderzoek weten ze het iig en kunnen ze er bij een zwangerschap rekening mee houden... en natuurlijk gefeliciteerd.. en wat leuk dat het een door jou aangedragen naam is geworden
Nino. fijn weer wat van je te horen meid. Kan me goed voorstellen dat je hebt besloten wat meer afstand te nemen.Je moet doen waar jij je goed bij voelt. Super dat je tante geworden bent!!!Gefeliciteerd.
Nino: Fijn weer van je te horen, miste hou ook hoor!!! Gefeliciteerd, tante Nino Wat super dat de naam die je aangedragen hebt gekozen is Lekker trotse tante spelen. Hopelijk bij je volgende afspraak bij de GYN een goed behandelplan en dan snel zwanger. Ik duim voor je Moeders zal hier zo wel komen, dus ik zal even niet hier aanwezig zijn Tot vanmiddag!!!
@Skaya: gefeliciteerd. Leuk. En stom dat vriendinnen er moeilijk over doen. Is jou dag! Heel goed geslapen afgelopen nacht dus al lekker naar het park geweest met de hondjes. Nu even lunchen en daarna nog wat kleine klusjes doen in huis.
Weer terug van de vk. Alles was goed! Bloeddruk laag, kindje ligt goed, 12 kilo in totaal aangekomen, uitslag bloedprikken was goed, en 5 dec liggingsecho.
Vaddie, lekker hoor dat je een goeie dag hebt! Zo zie je maar dat goeie nachtrust ZOOO belangrijk is!! Nino, dat is allemaal best goed nieuws. En van de vorm van je bm is alleen maar goed om te weten. Klinkt mij ook niet onbekend in de oren. Hoop dat het zaad van je mannetje goed is!! MiniM, fijn dat alles goed is. Ben benieuwd naar je echo 5 december. Het gaat nu zo hard voor jullie!!! Passen de bolle buikjes hier trouwens wel een normale winterjas nu ineens met dit walgelijke vriesweer?
Skaya: Ik heb 4 weken geleden een andere winrterjas gekocht bij de zeeman. Precies t zelfde model jas als dat ik al had, maar dan een paar tientjes goedkoper en 3 maten groter haha. Dus ik heb al n ruime jas nu
Stampertje, hahaha kom tie niet gelijk tot aan je tenen en je mouwen 15 cm te lang? Bij een grotere maat word meestal alles flink groter Wel mooie oplossing zo bij de zeeman! Is toch maar tijdelijk.
Ik heb eenpositie wnterjas bij wehkamp besteld. Zit prima, lekker warm en past mn buik goed n. Verder niet zo'n gigantische jas, dus staat redelijk oke
MiniM, heb gelijk even rond zitten neuzen bij Wehkamp en ze hebben een hoop leuke positiekleding zeg!!! Goed om te weten
Ja best wel wat he. Had ook een spijkerbroek van mamalicious besteld. Ik vind de kleding in winkels erg tegen vallen. Heb bijna allemaal gewone kleding en dan maar een maatje groter. Maar wel wat past he, niet van die grote tenten