Meeting: Stampertje, Minim, Wen, Vaddie en ik gaan. Dus ik zit straks tussen allemaal kleintjes en de moeders Heb er veel zin in, ondanks dat ik de enige ben die nog niet zwanger is geweest en ook niet bevallen, maar ook dat komt nog wel...
Och Mira, daar gaat het toch niet om Als het maar gezellig is. Hier ff een muziekje opgezet...ben niet vooruit te branden hahahaha
Kylie: Komt wel goed hoor! Skaya: Een van de anderen heeft vast een mobiel met camera (heeft die van mij niet, kan alleen bellen en sms-en want was een super goedkoop 'help inbrekers hebben mijn telefoon gejat' telefoontje ). Mams: Klopt, daar gaat het niet om, op naar een gezellige middag!!! Succes met jezelf vooruit krijgen Hopelijk lukt het je! Ik ga zo ook maar eens aan de slag, anders blijft het hier ook allemaal zoals het is
Meeting: ik baal echt dat ik niet kan. Ben weer hard aan t werk, veel plezier en ben heel benieuwd hoe t was.., Nino: denk veel aan je! Bah! Sterkte meis
Vaddie: Komt wel goed hoor Ik ga vanmiddag gewoon met pen en papier erbij zitten en schrijf alle nuttige info op Hahahaha! Neej, alle gekkigheid op een stokkie, heb er zin in hoor!!!
@mams.. ik zag je FB berichtje waarin ik was getagd.. was dit voor nino? ik gaat zo even de huisarts bellen.. meiden die op meeting zijn... veel plezier ladies!!!
Is er iemand die mij wilt toevoegen op facebook? Ken de naam niet., stuur maar ff een pbtje wat je echte naam is., xxx
grrr, mijn berichtje van gister is dus vaag vaag niet geplaatst.. nino, dikke knuf... heb er geen woorden voor.. mams, fijn dat de echo goed was meiden op de meeting, veel plezier... ook hier balen dat ik niet mee kon... maar ja.. is niet anders.. hier onverwachts een vriendje van jelle te spelen.. moest hem ff knippen en zijn papa is alleen naar huis gegaan.. ze wilden met de auto's spelen, dus straks lever ik hem weer af op school... vanavond stilteavond in de kerk (vooruitzien naar goede vrijdag) en daarna lekker van mijn mannetje genieten... ga nog ff wat doen in huis.. geen zon, dus kan niet ff buiten zitten..
Bah bah bah,..even flink ego hoor! Werd gebeld door het echobureau, de receptioniste had een fout gemaakt! Ze hebben helemaal geen spreekuur vanavond. Heeft Danny vrij voor geregeld alla minute en ook mijn schoonouders hebben er rekening mee gehouden. Nu konden we morgenavond (heb ik cursus), donderdag (Danny werken), zaterdagochtend (Danny werken), dus nu wordt het maandag om 11.15uur. Ik baal zo ontzettend en maak me meteen weer druk, weer buikpijn en hoofdpijn.. Bah bah bah!
Kylie wat irritant zeg!! Das gelijk een minpuntje voor de beoordeling. Balen dat je door de stress gelijk klachten krijgt. Misschien helpt dit zzzzeeeeeeennnnnn!!! Hier ook al zoiets irritants. Zit ik lekker de bank te wachten op de vk voor de afspraak. Gaat om 12.40 mijn phone. Heeft ze een bevalling! Nu komt ze morgenochtend. Had ik dus gewoon naar de meeting kunnen komen. Grrr. Hoe was de meeting trouwens. Hebben jullie al het lekkers op en elkaar babies uitgebreid kunnen bewonderen??
Ik vond het erg leuk vanmiddag! Leuk om elkaar eens echt te zien en al die lieve kleintjes van ons! En Mira, we duimen voor jou voor vrijdag!
Ik vond het ook super leuk! Heb een hele middag lieve, schattige kleintjes mogen bewonderen (naast het aangeven van eten en drinken omdat ik 2 vrije handen/armen had ). Met dat ei gaat het vast wel een keer goed komen. Hopelijk is vrijdag al iets moois te zien, maar we wachten maar gewoon af (ben ik goed in geworden, wachten op een ei ). De volgende keer kunnen we hopelijk allemaal mee!!!