@Kwiebje: ja! ja kan moeier worden. (is dat een woord? haha) Maar het voelt wel anders @Me: jeetje nu pas gestopt met vloeien. @Mams: sterkte vandaag @Tina: langzaam lopen. Heb tot het laatste moment veel gelopen. Maar wel supertraag. Oma tempo zeg maar. Misschien een tip? @Skaya: misschien hebben we elkaar wel gezien. Was gisterenavond ook op de 9 maanden beurs. @Jannie: jeetje maatje 68. Hier een dame waarbij 50 pas net te krap begint te worden. Hier een poetsdag. Vanmorgen kraamvisite gehad en echt hele leuke dingentjes gehad. Van woezel en pip. (ben ik gek op) Kira ligt heerlijk te slapen en ik moet nu dus echt aan de gang voor ze weer wakker word.
Vaddie, 29 dagen vloeien na een bevalling EN curretage is niet raar hoor... Ik heb er 24 gevloeid en dat was kort zei de gyn tegen me.
Mams: Begrijpelijk dat het een beetje een trieste dag is. Knuffel voor jouw meid. Vaddie: ja, dat moest ik gisteren ook denken...omatempo... Hoop niet dat ik dat de komende weken nog moet doen... 11 weken op omatempo...pfff kom je toch nergens meer? In het park staan gelukkig wel bankjes, dus dan kan ik tussendoor effe 'uitpuffen'...maar op weg naar mn schoonouders staan er geen. De volgende keer maar iets minder heftig uit de startblokken vertrekken. Mira: Oooh hoop zo voor je dat je ei eraan zit te komen! Maar met die PCOS is daar geen pijl op te trekken natuurlijk. Wel knap dat jullie toch om de dag willen gaan klussen! Petje af dat je het volhoudt! Bevallen meiden: Komen jullie alweer terug op jullie begingewicht? Ben eigenlijk wel eens benieuwd hoe "snel" je je gewicht verliest na de bevalling. Hier momenteel met 29 weken net geen 10kg aangekomen. Sinds ik op mn suikers let, kom ik niet meer zo erg aan. Was afgelopen dagen zelfs een beetje afgevallen. Maar denk dat dat nog wel erg netjes is. Daarnet van mn chef te horen gekregen dat ik me maandag bij de bedrijfsarts mag melden. Brief zou op de mat liggen. Dus ik ben benieuwd Moet zeggen dat het vandaag toch weer beetje zwaarder is. Mn benen zijn zo vervelend, en elke keer als ik opsta...toink! harde buik Dus blijf komend anderhalf uurtje maar lekker zitten. Brengt mn collegaatje mn printjes wel mee van de printer
Mams: Respect..., verder niet echt bij gelezen., Vanmiddag op aanraden van de dokter weer urine ingeleverd. Er zaten flink wat bacterien in. Stoppen met de kuur die ik had en een nieuwe zwaardere kuur gekregen. Hoop dat t werkt en dat ik dan klaar ben met het gekwakkel want dit is niks! BAH!
mams, knap hoe je er mee omgaat meis... kirsten balen meis... hopelijk ben je snel pijnvrij en van je ontsteking af... tina, hier lichter als voor de zwangerschap.. begon op 75, aangekomen tot ruim 79 en nu rond de 66/67 al weet ik het niet precies.. heb al een week niet op de weegschaal gestaan... (en heb tijdens de zwangerschap neit gespuugt, en eet me nu echt vol.. kan de hele dag wel blijven eten.. en ook in de nacht(als femke nog komt) eet ik wel eens wat... tina, geef heel duidelijk aan bij de BA wat nog wel lukt en wat niet.. hier bij de zwangerschap van jelle op den duur een uurtje later begonnen zodat ik rustiger op kon starten en een uurtje eerder naar huis, zodat ik neit gelijk van werk in koken terecht kwam en dus dan nog ff mijn rust kon pakken.. en dat werkte super!en weken later zelfs extra pauzes (staand werk als kapster). maar geef echt aan wat wel en niet gaat!!! ga nog ff de strijk wegwerken!
Dankjewel meiden! Ik hoop t ook., ben der zo zat van.., eerst 3 weken aan het klungelen geweest met de cytotec (3 weken lang ongesteld zeg maar) toen de curretage, dan herstellen en dan meteen een blaasontsteking!! GADVER 2012 is ronduit KUT begonnen.., Maar goed, dan hebben we dat maar gehad voor dit jaar, op naar een positief voorjaar dan maar.., deze kuur moet ik 3 dagen 1 tablet voor t slapen gaan nemen dus we zullen zien..,
He meiden!!! Mams, wat een buikje al zeg!!! Ongeveer net zo groot als de mijne nu Jaaaa bijna al op een kwart zeg!! Gaat hard! Tina, hmmmm jij dus ook aan de harde buiken. Ik heb ze nog steeds als ik een stukje loop en opsta of moet plassen. De steken ken ik ook...wordt idd een oma tempo. 10kg is netjes tochhh?! Ik zit nu op +7...ben benieuwd waar we zullen eindigen Kwiebje, heeerlijk heh die kleine dingetjes aan de waslijn!! Kirsten, jij ook een blaasontsteking...pffff fijn heh!! Jij heb er alleen zelf meer last van dan ik zo te lezen! Beterschap meid!! Hoop dat de zwaardere kuur aanslaat! Mira, geduldddddd...daar heb je wel bakken van nodig heh meid! Die ovutest gaat vast binnekort knallen!! Jannie, fijn dat het zo goed gaat met je meisjeee!!! Hier net bij ha geweest. Kreeg een soort apk-keuring. Bloeddruk, koorts gemeten, was goed. Ze heeft mn buik flink afgetast en aan de zijkanten eronder zitten duwen en hartje geluisterd van de kleine. Was allemaal prima. Plas bleek vol met bacteriën en moest nog en keer plassen voor de check op eiwitten. Er zaten dus net wat eiwitten in mn urine, dus mag dinsdag weer terugkomen als ik klaar ben met mn kuur om te kijken of zowel de eiwitten als de bacteriën weg zijn.
Ik heb dit ook nog nooit gehad hoor Skaya., zoveel pijn bij een blaasontsteking, Inderdaad hopen dat dit kuurtje aanslaat. Blaasontsteking is echt super vervelend, of het nou wel of niet pijn doet, het is gewoon super irritant. Hoop dat je er snel vanaf bent meis., Verder was alles dus goed., Das alleen maar mooi toch?!
Pijn bij een blaasontsteking is vaak al een vergevorderde ontsteking die dan echt in de urinewegen zit of al in de nieren. Heb ooit een nierbekkenontsteking gehad en ik meende echt dat ik kapot ging!!! Laat je man/vriend je maar eens een tikje in je zij geven...als je voor het plafond vliegt weet je genoeg
Nou vind je het erg dat ik die actie achterwegen laat?? Hahaha., ik wacht eerst dit kuurtje wel af voordat ie mij een tikje in mijn zij mag geven!! hahaha., Mijn moeder zei ook al dat ik wel moest oppassen voor een nierbekkenontsteking, goed in de gaten houden. Daarom dacht ik ik bel VOOR het weekend voor een ander kuurtje want dit kan zo niet., en ja in mijn urinewegen zit het sowieso al, dat is wel te merken ja., bah
Wat flauw zeg, dat je dat niet eens wilt testen Denk dat als je kuurtje aanslaat, je je morgen al een stuk beter voelt!
@mams... heb je gelijk in... als mylan* nu pas werd geboren had je dit wondertje niet gehad.. dus straks heb je gewoon drie kindjes! 2 bij jou.. en 1 beschermengeltje.. @kirst.. ach meid.. hopelijk gaat het snel over! ik duim voor je.. hier weer af en toe ongi krampjes.. duurt denk niet lang meer.. maar wel fijn idee dat alles nog werkt en me lichaam het weer goed oppakt.. @mira.. vloeien.. bij de 1 duurt het 2 weken. bij de ander 6..heel verschillend dus.. maar niet raar hahahah.. ben nou zo gewend geraakt dat me poes in de hangmat ligt hahaah
@me: poes in hangmat. hahahahahahahahahaha Hier echt een hele goede dag. Zeer goed geslapen dus weer eens wat energie. Kira doet het super en heb vandaag echt super genoten. Gewicht: hier de eerste 4 weken echt alles gegeten wat los en vast zat. En was alweer aan het aankomen. Nu weer normaal eten. Probeer weer een beetje het dieet van de zwsuiker aan te houden en alweer 2 kilo kwijt. Teller staat op -14 (maar ja tijdens de zwangerschap natuurlijk alleen maar afgevallen, teller heeft op -16 gestaan)
Hey meiden! Hier even n berichtje van mij! heb alles teruggelezen..pff was n pagina of 25 denk ik je moet toch wat he, tijdens de nachtvoeding! Kan alleen nu ff niet uitgebreid reageren, sorry.. Ff ego-bericht: Jim doet t heel erg goed! Hij was in 2.weken 550gram aangekomen, en 3.vm grgroeid! En hij slaapt bijna iedere nacht 6 uur achter elkaar. Voedingen gaan ook gewoon goed. Voor de meiden die nog twijfelen tussen borstvoeding en flesvoeding, zeker borstvoeding proberen hoor! Is super. Zal nog ff n.foto spammen en dan ga ik weer verder slapen! Xx