Wauw mooie foto's me! Je ziet die regen dan aankomen he..,!! Super joh.., Afspreken? Woonplaats? Hyves? Ik vind het allemaal superleuk! En het liefste nu., maar nee ik moet verstandig zijn en het (op mijn schoonzus na) anoniem houden., Als ze er op mijn werk achterkomen ben ik de *** en mijn ouders weten van niets en er zijn al teveel mensen die het uit me hebben gekregen en ik wil het gewoon echt geheim houden, voor hetzelfde geld zit mijn buurvrouw of een vaste klant hier ook op.., nee niet verstandig (al zou het wel lachen zijn! haha) @ Hier: Vandaag ging het al een stuk beter, ben wel wat moe en heb nog giga keelpijn maar verder gaat het wel., mijn moeder komt zo hier voor een behandeling, dus moet nog uit de bank, helaas.,! Maar goed, vooruit dan maar weet, het is je moeder he. Heb vandaag ook super pijn/steek/vervelend iets gehad links onderin mijn buik dit heb ik wel vaker en denk dan dat het mijn eisprong is, nu weet ik inmiddels dat een ovutest doen totaal geen zin heb want je lh-piek is dan al geweest en daarna gaat ie springen en dat voel je dan., nou ik ben benieuwd, vanavond denk ik voor de zekerheid ff aan de klus.., Dames., ik heb gewoon 4 dagen weekend.,!!! HEEEERLIJK zeg.,! Ik geniet nu al., gewoon bij het idee.,!! Hopelijk ben ik morgen weer wat beter als vandaag en kan ik echt genieten.,
@kirsten.. ja idd maar even klussen just in case.. wat heerlijk 4 dagen vrij.. ik nog 4 dagen werken en dan vakantie!!! lekker me huisje afmaken en opruimen enzoww.. heerlijk.. lekker keutelen en niks moet hahaha.. ik vind sommige weer dingen echt mooi dus heb me camera ook altijd onder de tafel liggen.. mocht ik ineensiets moois zien dan maak ik een foto hahah.. heb trouwens ook nog ergens een filmpje van die ene onweer vorig jaar met heel veel ontladingen tegelijk.. echt vet/je ziet alleen maar bliksemschichten en hoort een hoop gedender ahahha en hagel.. geweldig vind ik dat we moeten ook genieten van de kleine dingen int leven
Dat is een hele goedkope hobby! Hahaha want die dingen krijg je gratis aangeleverd., hehe Maar veel dingen zijn inderdaad super mooi., Lekker joh, bijna vakantie., geniet ervan!!
zal zeker lukken ookal zal ik wel veel op het forum zitten haha... is iedereen aant slapen ofzo? of nog eten ed? tis ineens zo stillletjes hier aahaha
@Kirsten, oohh heerlijk schoonheidsspecialiste. Zou nu zo bij jou in je stoel willen zakken voor een lekkere behandeling. Ik ga hier ook altijd regelmatig. Echt genieten!!
AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH Ik probeer mezelf echt gerust te stellen maar ik heb van de week tauge gegeten dames.!! En nu hoor ik dit weer op het nieuws.., grrrrr het zou er toch NIET in zitten nee nu toch weer wel.., En ja ik ben nu ziek.., Maar ik houdt mezelf voor dat dit toeval is en ik heb geen diarree en dat is wel een symptoom dus nee kirs., rustig, je hebt vast geen EHEC opgelopen., Bah wat kan je daar toch gek van worden..,
de taugee van hier is gewoon goed hoor.. tis wat er uit duitsland komt dat slecht is .. we hebben gelukkig grotendeels onze eigen nl teelt.. zelf die rare rode slierten die niet goed zijn die wel van nl teler zijn staan wel in duitse grond! dus ook niet hier geteelt.. maak je niet zo druk.. mocht je wel erg ziek worden ineens dan ff je ha bellen..
Kirsten begrijp je zorgen wel! Ze maken je ook helemaal gek joh met al die berichten steeds! Hier sinds een half uurtje steken in mn onderbuik...
Sorry meiden ff ego bericht, ik voelde me heel de avond niet zo goed. Had het gevoel van koorts. Nou heb ik net opgemeten en het was 37.8 en een keer 37.9. Normaal maak ik me geen zorgen maar nu wel, weten jullie iets meer hierover?
Oehhh Wen lichte verhogingg, geen idee! Hou het wel ff goed in de gaten! Ben benieuwd wat de andere meiden weten!
Dankjewel Me! Dat stelt me wel wat gerust., Aangezien ik last heb dat mijn ontlasting er NIET uit wilt zal het wel meevallen, diarree is 1 van de ergste symptomen van die EHEC dus ja, moet me geen zorgen maken, haha.., Iets verhoging: poeh ik heb geen idee.., houdt het in de gaten en als je het niet vertrouwd gewoon HA bellen.,
Zo meiden, ik heb even bijgelezen, maar ben behoorlijk moe, dus het tolt een beetje in mijn hoofd over wat ik tegen wie wilde reageren...dan maar een teken van leven en geen reactie voor deze keer. Hier een beetje een raar gevoel in mijn buik, maar ik durf er niet te veel van te verwachten. Heb een soort van heeeeele lichte ongiekrampen en na het sporten gisteren had ik het idee dat mijn buik van binnen heel strak was (terwijl ik toch echt geen strakke buik heb helaas). Ik herken vooral dat laatste gevoel niet, maar goed, zo lang geleden is mijn ei nog niet geweest, dus we wachten maar af...
meiden, nog niet bijgelezen.. doe ik morgen of maandag wel... wij gaan zo een dagje naar de camping waar de hele familie van mijn vader staat.. zijn wssl laat terug en morgen moeten we ook weer vroeg weg(naar de kerk) fijn pinksterweekend..
Goedemorgen Jannie, veel plezier op de camping! Wen, hoe is het vndaag? Kirsten, ook al wat fitter? Hier nog 9 dagen en dan EIN-DE-LIJK de echo. Wacht er al zo lang op... Had met 3 wk en 2 dgn al mn eerste positeve test in handen dus mag het van mij onderhand wel. Ik denk dat ik misschien ietsje verder ben (paar dagen) dan mn banner zegt. Omdat ik dus al 6 dgn voor mn nod positief testte. We zullen zien.... Fijne dag allemaal!
Zou het niet de innesteling kunnen zijn geweest? Ik had ook wat krampen en steken rond de periode dat de innesteling zou kunnen zijn en dacht toen; goed onthouden want stel dat ik dadelijk zwanger blijk te zijn dan heb ik t dus echt gevoeld! En dat was dus ook zo!
Spannend zeg.,!! Kan me voorstellen dat je je kleine eindelijk eens wilt zien..,! Ennuhhh wij willen natuurlijk ook meegenieten he haha Ja hier gaat het wel redelijk, alleen helaas nog behoorlijke keelpijn en ja begin nu meer te snotteren/niezen (vies vind ik dat altijd en voel me dan ook anders.,) Maarja mag niet klagen, geen spierpijn enzo meer dus het ergste hebben we gelukkig binnen 2 dagen gehad! Dat scheelt weer., Vanmorgen om half 8 hadden we ontbijt op het werk.., echt super gezellig! Maar was wel vroeg hoor., poeh en dat op je vrije dag, ach we hebben lekker gegeten en gelachen, goed begin van de dag dacht ik zo.., Nu rustig aan doen, vriendjelief ligt nog lekker in bed, bijkomen van deze zware week voor hem, heeft lange dagen gemaakt dus zal hem niet zomaar wakker maken.,
Zo zeg, jullie hebben nog flink gekletst gisteren middag/ avond. Feestje gisteren was best gezellig maar ik was zo blij toen we rond 12 uur weer richting huis gingen. Lagen om half 2 in bed en heb geslapen als een blok beton. Vanmorgen last van een stuiterende man dus die is ondertussen al het huis uit gestuiterd. Met mij gaat het geloof ik niet meer goed komen vandaag. Ben het bed uit maar daar is ook alles mee gezegd. Dus lekker rustig, zo even naar de markt en voor de rest een beetje thuis rommelen.
Wat een mooie foto's zeg. Nou ik vind het weer vandaag maar niks. Gaan vanavond bbqen met een club die ons geholpen heeft met de verbouwing. Tja je moet een datum prikken maar ik had gehoopt op beter weer. Hier word ik echt gek van mezelf. Ben zo'n onzekere muts. Heb woensdag ovu test gehad en ben zo bang dat ik nou dus geen ei sprong heb. Kan dat eigenlijk. een positieve ovutest en vruchtbaarslijm en geen ei sprong?