Hier weet ik even niet meer wat ik moet. Mn bloedverlies wil dus maar niet ophouden... Het is helemaal niet veel, en denk al een tijdje dat het bijna gedaan is, maar nu net was het toch weer bloederig slijm... Mijn cyclussen zijn dus een aaneensluiting van bruinverlies, bloedverlies, heeel lange cyclussen niets, en dan weer bloed en bruinverlies...waarom kan het bij mij niet eens gewoon normaal gaan? Heb vanmiddag op het punt gestaan om via internet clomid te bestellen...uiteindelijk toch maar niet gedaan...nog 2 maanden voordat ik terug mag naar de gyn... en dat lijkt nu nog zooooo lang. En toch zeker nu mn cyclus weer gaat kwakkelen. Ben ik ondertussen zoveel afgevallen, maar dat help dus geen ene reet! :x Nog twee maanden aanklooien terwijl mn hoofd en hart dit dus één en al tijdverlies vinden... Heb even een dipje...
@Tina: gun je lichaam ook wat tijd om te realiseren dat je bent afgevallen. Het heeft niet meteen effect. Ook jou tijd komt nog. @Uiltje: sh'bam is een soort zumba maar dan volgens een vast een concept. zie youtube. Sporten ging niet echt soepel. Konden merken dat we drie maanden niet zijn geweest. (wel fitness maar geen lessen)
Tina inderdaad gun je lichaam wat tijd . Ik weet het je hebt al zoveel geduld gehad. Maar je bent al zo goed op weg. Je lichaam zal je snel belonen. Wat zegt je ha hiervan? Knuf meis! Uiltje wat spannend, heb je niet de neiging om er een testje tegenaan te gooien? Ik mag donderdag weer voor een echo.
@Tina: kop op meid, ik snap dat je baalt, maar je bent zooooooo goed bezig! *knuffel!!!* @Me: wat een kl*te bericht! (Sorry, maar beter laat dan nooit...)
Ladiessss hier weer eens een berichtje. Ik heb wel elke keer een stukje gelezen, maar op die manier is het moeilijk te onthouden, sorry! Daarom alleen even ego hier. Heb een super leuke vrijgezellendag gehad zaterdag. Ik was pas om 5.30 thuis! Het paaldansen was echt heel leuk. Ik was volgens mijn vriendinnen een natuurtalent en beter dan de lerares, haha. Carriereswitch! Het was sportief paaldansen, dus niet erotisch. Heb effe zitten kijken en hier in een sportschool kan je les volgen. Vind ik eigenlijk erg leuk, maar stel dat ik zwanger wordt! Ik zie mezelf niet aan de paal hangen met een dikke buik Jammer want ik ben nog opzoek naar een leuke sport. Verder nog steeds negatieve ovutesten. Gelukkig maar, want mijn mannetje is weer eens de hele week weg. Ik baal er wel van. Vorig maand hierdoor ook al mijn ei niet kunnen benutten. Ik hoop daarom op een weekend ei! Welterusten.
Goedemorgen dames! Tina; balen joh! Kan me goed voorstellen dat je in zak en as zit echt klote.. Zou willen dat ik je kon helpen..! Knuffel voor jou. Kwiebje: mooi dat het zo leuk/gezellig was! Uiltje: ja wie weet? Ben benieuwd wat er gebeurd als je n test doet Vaddie: whahahahahahaha sorry maar lig hier heeeeelemaal in n deuk.. Ik dacht dus echt dat sh'bam n andere benaming was voor het 'klussen' ! Hahahaha vond m al zo leuk bedacht haha. Hier: wel weer wat beter, ga maar gewoon werken, dan zie we wel hoe ik de dag doorkom xx
Ow wat leuk zo'n tas. Hopelijk krijg ik die ook als ik voor intake moet. Nou ik weet nu wat misselijkheid 's morgens is. pfff wat een rot gevoel zeg. Gelukkig is er nog niks uit gekomen.
Tina, meid geef het even tijd! Ik heb mn 1e cyclus ook zo'n 13 dagen gebloed(zonder andere bijkomende redenen) Dus zo lang bloeden is niet meteen iets abnormaals. Maar als je je slap begint te voelen dan gewoon meteen de HA bellen. Hahahaha Kwiebje, ik zie het al helemaal voor me, ondersteboven aan een paal MET dikke buik!! Hier gaat alles verder prima, wel wat misselijk sochtends. Niet overgeven ofzo maar een heel weeig gevoel in de maag. Ook blijven mn (.)(.) groeien, de bh die ik vrijdag heb gekocht begint ook al te knellen!! hahahahaha Wel prettig met dit warmere weer is dat ik gewoon de linnenbroeken met elastieken rand kan dragen zonder dat mensen vragen gaan stellen Heerlijk!! Overigens denk ik dat we schoonmoeder binnenkort toch moeten gaan bellen. Ik heb al van meerderen de vraag gehad of ik zwanger ben en mijn moeder heeft ook al een x de vraag gehad of ze weer oma word. MENSEN IK BEN NOG NIET EENS 7 WEKEN ZWANGER!!! hahaahahahahahahahahahah
@Stampertje: nee is geen ander woord voor klussen. hahahahaha. Is een groepsles op de sportschool. hihi Hier een drukke dag. Nu in Den Haag aan het 'werk' . Straks naar Haarlem voor een vergadering. Hopelijk op tijd klaar met vergaderen en vroeg naar huis. Dan komen buurvrouw + kinders eten. Lief gaat 'bewijzen' dat hij beter kan koken dan de buurvrouw. (volgens haar kinderen doet hij dat) Daarna naar een vriendin die vorige week is bevallen.
@tina, snap zo goed dat je het af en toe even zat bent. Dikke knuffel meis, en jullie tijd komt echt!! @minim, hoe is het vandaag met je? Die rare hoofdpijn een beetje weg? @mams, hahaha nou bij 7 wkn wist hier ook bijna iedereen het al. @dees, welkom bij de club!! En juist eten als je misselijk bent, anders wordt het nog erger. Of savond net voordat je naar bed gaat nog wat kleins eten, hielp bij mij ook nog wel eens. Ergens ook wel fijn meid, je lichaam werkt!! @uiltje, ben heel benieuwd naar je ovutest van vandaag.. Hier sinds een paar dagen weer helemaal onder het ezceem, en vlekken in me gezicht. Was zo blij dat ik er helemaal vanaf was. Voelt alsof het in de brand staat. Klopt wel volgens de vk, omdat met 12 weken je een ander hormoon aan gaat maken, en die vaak met mensen met huidproblemen slecht kan uitpakken. Het is ook sinds een week, dus dat klopt.. Maar alles voor de kleie hump. Ze rade me aan lekker af en toe in de zon te zitten, helpt nog het best. En omdat ik nu totaal geen tekenen heb van een zwmasker, kan dat geen kwaad. Ze rade zelf aan om als het eczeem aanhoud, van de winter gewoon 1 x per week alleen met me gezicht en bovenkantje onder de zonennbank te gaan. Maar met beetje geluk, kan het iets boven de 20 weken ook weer terugdraaien.. We wachten braaf af..
@dutchdiva.. tnx.. weer een hoop gekletst zeg.. moest aardig bijlezen.. hier me ongi weer zo goed als over...op naar een nieuw eitje.. ben wel blij dat ik nu weet wanneer me ei komt en dan het eigelijk afgelopen keer ook gewoon gelijk raak was .. teken dat alles werkt.. nu op naar een plakkert.. ik ga lekker van het zonnetje genieten want ben onverwachts vrij vanmiddag.. dus ik reageer vanavond weer verder! iedereen een fijne dag!
tina , dikke knuf voor jou.. hoop dat je snel duidelijkheid hebt meis.. wen, hopelijk is het idd maar voor even en ben je er met 20 weken weer vanaf. hier lekker druk... heb weer meer energie en steek dat vooral in mijn huis en de jongens... de 2de was hangt buiten, zo ff de laatste in de machine stoppen en nog 2 wegvouwen.. dan is er alleen nog strijk, maar die komt vrijdag pas.. tussen de middag bij de peuterspeelzaal wezen kijken.. de jongste gaat daar in september heen voor 2 ochtenden in de week... heeft mama dan lekker de handen vrij.. heerlijk! ga gauw weer verder, straks de oudste ophalen van schoolreisje en daarna naar schoonouders die terugkomen van vakantie!
Jeetje dames wat een geklets!! Tina: Jeetje meis., snap je volkomen.., wat een gedoe is het ook he? Kop op meis.., Me: Leker weer he?? Heb ook al lekker in de zon gelegen!! Héérlijk, wat genieten zeg..,! Mams.., : Kan je het al zo goed zien dan?? Gek he? Lijkt soms wel of mensen dat soort dingen ruiken! @ Huisarts: Hij nam me zeer serieus en snapt me., (zooo fijn!!) Hij wil dat ik vanaf nu tot mijn menstruatie elke ochtend ga tempen, heeft me ook een kaart meegegeven waarbij ik het kan bijhouden en dan is kijken of ik wel een eisprong heb enz enz. dusss nu mezelf aanwennen te tempen vóór ik opsta en heb dit ook nog nooit gedaan eerlijk gezegd, haha, kan niet moeilijk zijn, gewoon doen! Als ik ongi wordt moet ik terugkomen met de kaart en gaan we hem even bekijken en als hier niks afwijkends uit te zien is moet manlief zijn sperma laten testen, en zo gaan we verder., Ben zooo blij dat hij me serieus nam., Dus zo gezegd zo gedaan loop ik de dokterskamer uit met de woorden: Tot volgende maand dan.., En wat denken jullie??!!! Mijn moeder in de wachtkamer!!!! Die weet van niks.., ik denk oooo god Zegt ze: Eeej., ja zag je fiets al staan.., wat is er?? Nou mam heb weer wat last van mijn blaas maar hij wil me niet weer een kuurtje geven dus moet wat meer jus d'orange drinken en citroenwater enzo de boel wat zuur houden.., ooo ja nou mooi zegt ze.., wacht je ff ik moet ff mijn b12 prik loop ik daarna met je mee naar de fiets Pfffieew geloof dat ze niks door heeft!! Schrok me rot! En wat is nou het gekke.., Ik heb vannacht gedroomd dat ze naar de dokter moest en dat ze in de wachtkamer zat terwijl ik bij de doc vandaan kwam! Hoe bizar???
hoi hier even stiekum op mijn werk hier gluren. Daarom even kort. Kirsten fijn dat de huisarts je serieus neemt meid!! Vanaaf weer meer reactie.
@kirsten.. wat goed dat je huisarts meegaand is en meedenkt! en echt grappig dat je moeder daar ook was.. wel creepy dat je ook gedroomt heb zeg! gelukkig heeft ze (nog) niks door! @tina.. kop op meis!! je geduld word echt wel beloont ! jou lichaam neemt gewoon geen genoegen met een normaal eitje en zaadje.. die wacht op die hele mooie!!! met zoveel liefde en geduld zul je vast het mooiste kindje op aarde krijgen!
Ja ik vind het inderdaad ook nog steeds erg creepy.., Maarja ik heb dit wel veel vaker, maar dit kwam nu wel ff heel dichtbij! Hahaha., En ja of ze wat door heeft? Ik denk het niet., maar het blijft je moeder he.., misschien wel meer door dan je denkt., ach niet aan denken en gewoon doorgaan! Hahaha
Kirsten, jaaa moeders moeten we niet onderschatten hoor! Die hebben een soort zesde zintuig ofzo! Stampertje, jaaaaaa die arnold en correty vind ik ook erg bijzonder ja...lijkt me heel pittig voor die eerdere dochters van die man die alle 6 dus al boven de 23 zijn en zelf misschien kinderen hebben en hun eigen vader dan zelf jongere kids heb rondlopen... Wen, balen van die uitslag!! Hoop dat de zon je goed doet! Fijn dat alles goed gaat verder! Me, succes met het vinden van je ei weer! Had gehoopt je niet meer in de NOD lijst te vinden, dus hoop dat je er snel weer uit bent meid! Tina snap dat je er gek van wordt af en toe, maar je bent super goed bezig dus dat gaat echt zn vruchten wel afwerpen hor! Hou vol!!! Uiltje zet m op met klussen!!! Hier nog steeeeeeeeeds van die ovutesten met een net-niet-knaller...wel een pukkelaanval dus denk dat mn ei binnekort wel over zn springangst heen komt! Lijkt alsof ik een beetje hetzelfde heb als Uiltje!
@skaya, ik vind die kitty en marinjo echt niet sporen. Met een pop gaan oefenen, in een supermarkt. Sorry hoor, maar dan ben je echt niet wijs Ik moest ook heel hard lachen om die 2 op hun vouwfiets, die niet over sex wilde praten. Ja hallo, verkeerde programma. Ze komen echt niet meer met de ooievaar hoor. Hahah het is heel vaak huilen, maar soms ook erg lachen hoor. Lastig zeg die constant net niet pos ovutesten, we willen gewoon een knaller!! @Kirsten, fijn meid dat je zo fijn gesprek heb gehad met de ha. En wat een giller dat je moeder er ook zat. Bij ons wisten me ouders en schoonouders dat we waren gestopt met de pil. Kan dat allemaal niet voor me houden hoor.. @uiltje, hoe was je ovutest vandaag?