Fijn hè Stampertje! Ties had de laatste fles om 23.30 uur ( wakker gemaakt) en geslapen tot 7.45 uur! Juul, kun je haar niet wat meer geven?
Geef ik ook hoor. Maar 120 ml toch wel de max hier. En het gekke is vandaag drinkt ze weer heel weinig. Krijg er met moeite 60 ml in. Ze heeft ook erge krampjes. Zo zielig. Lekker stampertje 8,5 uur. Dan kun je zelf ook bijtanken. MiniM heb jij het idee dat Ties beter slaapt nu je hem inbakert?
Juultje, Ties slaapt echt veel beter in zijn slaapzakje dan zonder! Ik heb de TinyNanny van Pacco. Moet je maar eens googlen. Ook heb een een puckababy klaar liggen voor als hij uit dit slaapzakje is gegroeid. Hij past in de TinyNanny tot 6 kilo of tot maat 62. Geef je Lois is voor de krampjes?
*Breekt in* He meiden Wist helemaal niet dat we een topic van pink mama's hadden Zal ik dus wel ergens overeen gelezen hebben... Ik zag in ieder geval al een paar leuke fotos op de 1ste pagina Nog even afwachten en dan kan ik me hier ook bijvoegen! Ik kijk er al naar uit! In tussentijd ga ik af en toe meelezen. Dus ga even een 'leesabbo' nemen Tot over 2 maandjes! *Breekt weer uit*
tina, tuurlijk ben je welkom merk zelf dat bij lady's ik soms pagina's moet teruglezen en reageren is dan lastig.. hier zijn we allemaal druk.. dus word er minder gekletst, dus makkelijker bij te houden.. en idd we zitten allemaal in dezelfde fase.. miniM, ga ook ff googlen op dat slaapzakje.. maar denk dat femke in die ene nog maar 1a2 wekenzou passen.. had wel een andere gezien, die was ook niet zo prijzig.. dus misschien dat wij daar wel voor gaan kijken, want om nu maanden in de kinderwagenbak te slapen lijkt me ook niet gezond.. juultje, balen van die krampjes meis... ik vind het altijd zo zielig.. femke gaat dan ook echt krijzen.. hier gebruik ik er nog niets voor.. masseer voornamelijk haar buikje en leg haar met de beentjes omhoog.. da werkt het beste..(tijdens dit bericht al 5x bij haar geweest.. nu ligt ze bij tjeerd met de pootjes in de lucht en ligt ze te ontluchten ) wat slapen die kids toch goed!!! (femke ook al!!) en las volgens mij dat ook lars al beter gaat slapen lekker hoor.. kunnen de mama's ook bijtanken.. probeer hier nu door de weeks ook tussen de middag niet meer te gaan liggen... kijken hoe dat gaat! hier weer redelijk opgeknapt.. alleen nog een rothoest(met vastztittend slijm) maar verder voel ik me super.. dus lekker druk in huis.. helaas zit tjeerd nu ziek thuis.. dus dat schiet niet echt op.. heb m'n huisje het liefst zo leeg mogelijk als ik aan het schoonmaken ben.. welke maten dragen jullie kleintjes nu?? femke heeft qua truitjes nu 62/68 aan en broekjes 56/62.. gaat zo hard.. van 't weekend weer veel 68 gewassen en vanmiddag staan strijken.. zo nog ff alles inruimen.. zitten weer zulke leuke dingetjes tussen.. zal morgen weer proberen wat foto's te spammen..
TIna, leuk dat je even bent komen inbreken. Jannie, fijn dat je weer beter bent! Slapen in kinderwagen, op de dagverblijven mag t niet van de GGD ivm ventilatie en verhoogde kans op wiegendood. Thuis ben je er natuurlijk steeds bij, maar ik persoonlijk vind slapen in de wieg of bed een fijner idee. Ik slaap tussen de middag eigenlijk ook niet meer. Wil te veel doen dan. Soms ga ik nog ff liggen. Maar nu de nachten beter gaan, slaap ik ook beter en langer. Krampjes, ties heeft ze bijna niet (meer). Toen hij er last van had gaf ik hem Cinababy van VSM. Die krijgt hij nu nog 2 a 3 keer per dag. Ben bang als ik er mee stop dat hij misschien meer last krijgt. Kleertjes, 56 past nog net maar 62 zit ook al erg goed!
Ik heb het ziekenhuis aan de telefoon gehad voor een nieuwe afspraak te maken. De vorige afgezegd omdat ik ziek was. Meteen van het bloed verlies gevraagd. Kon inderdaad mijn menstruatie zijn. Begint te rommelen zei ze. Verder geen bloedverlies met gehad. Jullie kindjes slapen goed zeg 's nachts. Bij Lars was het eenmalig. Nu komt hij weer om de 3.5 uur. Gisteren overdag kwam hij alweer 2 uur na zijn fles. Tis echt een hongerige kind. Gisteren naar de kinderarts geweest. Hij is weer helemaal goed gekeurd. Heeft een navel breukje. Weet niet wat dat is. Ga ik straks eens op zoeken. Hij heeft ook beetje afplatting aan 1 kant. Ligt nu in een zijslaper. We moeten over 4 maanden weer terug komen
Deesjedees fijn dat lars weer goed is gekeurd. Wat is een zijslaper? Minim ik ga die druppels ook halen. Bedankt voor de tip. Vannacht weer een slechte nacht gehad. Jannie fijn dat je je weer wat beter voelt! Nu tjeerd nog.. Loïs is een lange meid twee weken geleden bij het cb was ze 55.5 cm. Dus nu zijn we aan maat 62 toe. Qua lengte goed maar broekjes zakken af.
@ juultje, dat is een soort driehoek waar je je kindje in legt. Dan liggen ze op hun zij maar kunnen niet naar achter of naar voren rollen. Ze is zeker een lange meid zeg. Ik heb hier dat maatje 56 voor de broeken qua lengte nodig heb. Maar ze zakken hier dus ook af. Ik vind de broekjes van de prenatal wel heel fijn.
dat qua broekjes afzakken ligt dus niet aan femke qua lengte moet ze 62, maar qua breedte 50/56 ga ff eten en dan denk ik de babybox ophalen...
Meiden, ik lees al een heleboel handige tips hier!! Cinubaby bijvoorbeeld. Ga alles proberen te onthouden haha! Zit op t moment weer even in een fase dat ik me best onzeker voel over als de kleine er straks is, dus probeer alllllllllles op te zuigen! Goed om te lezen dat jullie al niet allemaal meer hoeven te slapen smiddags. En de kids al lekker uit hun kleertjes groeien! Hebben jullie het idee al helemaal bijgekomen te zijn van de bevalling enz? Voor Jannie is het naturlijk een beetje een ander verhaal.
skaya, sinds eind vorige week voel ik me ineens een stuk fitter.. ben al 2 dagen lekker in huis bezig, zonder lichamelijke beprekingen... heerlijk.. nu alleen uitkijken dat ik niet doorsla..(ben ik erg goed in ) donderdag naar de gyn... hopelijk dan ook groen licht voor buikspieroefeningen.. kijken of ik die dingen weer hun werk kan laten doen.. ze zijn nooit super sterk geweest, maar nu ik zoveel ben afgevallen zou het wel prettig zijn...
en meis.. die onzekerheid hoort er bij hoor... komt echt allemaal goed.. je krijgt straks ineens dat moederinstinct... en bij dingen die je niet weet kun je altijd in je cb-boekje kijken (doe ik bij nr 3 nog steeds) en ook via google kom je een hoop tegen.. of ff zoeken binnen zp
Jannie, dat is mooi dat jij je ookal weer een stuk fitter voelt! Weet nog zo goed de periode dat je op ploppen stond zeg maar. Nu alweer in je ritme met de kleine! Wanneer krijg je dat cb-boekje? Meteen al? Denk dat ik heeeel veel ga opzoeken de eerste weken, maanden ahaha
Hey meiden, Hier echt een walgelijke, vreselijk ongi. Weet niet wat ik meemaak. Constant het gevoel flauw te vallen, barstende hoofdpijn en ik vloei als een gek. Is bijna niet tegen aan te verschonen, lang leven het kraamverband wat ik nog had. Nu ook gelijk aan de pil begonnen, dus hopelijk is het volgende keer niet zo erg. Wel fijn idee dat alles weer goed werkt, na de bevalling is dit al de 2e natuurlijke ongi. En weer kort, net als toen ik stopte met de pil. Maar 24 dagen ertussen. Maar ik ben dus niet te genieten, en me kop en lijf barsten uit elkaar. Gelukkig is Floor super lief vandaag, en slaapt ze lekker veel. Zodra ze nu huilt heb ik het idee dat me hoofd uit elkaar barst. Hier zit ze nu ook zo in 56-62. Ze heeft heel lang 50 gehad. En vrij kort maar echt in 56. @dees, wat fijn dat alles goed was met Lars bij de kinderarts. Hoevaak moet je daar nu nog terug komen? @juul, vreselijk zielig he die krampjes. Hier heeft Floor het heel erg gehad. Gaat nu gelukkig wat beter. Hier infacol voor de fles en de difrax fles. Ik laat tijdens het voeden ook altijd de fles om de ongeveer 2 min even uit haar mondje. En tussedoor even een boertje laten. Dat helpt wel allemaal iets. @Skaya, lekker meelezen hoor meid. En straks gewoon vragen. Maar ja kan het echt hoor!! Ik was ook zo onzeker, en nog steeds hoor. Maar het gaat gewoon bijna allemaal vanzelf. Floor is hier strontverkouden, en veel slijm ook. Ze verslikt zich nu ook regelmatig. Zo zielig, en ik schrik me helemaal kapot als ze zich verslikt. Meiden, ik wil die mooie kids weer eens zien van jullie, hoogste tijd voor een rondje spammen!!
Mooi meisje Wen. Ik gebruik hier de dr Brown fles en verder de druppels gehaald die MiniM aanraadde. Dus ik ben benieuwd hoe het nu zal gaan. Menstruatie hier is ook een ramp. Heel erg veel wisselen van maandverband. Ik ben dus ook weer met de pil begonnen. Je hebt neusdruppels voor babies. Ik geloof van Otrivin misschien helpt Floor dat? Hier een prutsdag. Had veel plannen maar voel me toch echt te slapjes. Ben denk ik ook nog niet helemaal hersteld. Ik vind nu af en toe hechtingdraadjes in de badkamer en in mijn onderbroek. Dus dat is wel goed denk ik. Heb alleen nog wel moeite met mijn ontlasting. Maar dat kan ook aan de ijzertabletten liggen misschien. Ga er op de controle toch even naar vragen.
Goedemorgen dames!! Mooie foto's wen!! Foto komt nog.. Krijgt t nIet voor elkaar met m'n nieuwe (i)Phone! Willen jullie trouwens alsjeblieft op Jim stemmen bij de baby van de maand-verkiezing???? alvast bedankt.. Jim heeft vannacht weer heel de nacht geslapen! Van 22.45 tot 06.45 Kledingmaat: jim is nogal breed maar niet echt lang dus hij zit nog in 56. Idee: hoe zouden jullie het vinden om een meeting te plannen? In t Rotterdam ofzo? Of Breda/Tilburg? Skaya: ja ik ben redelijk hersteld, maar de aanhechting van mijn buIkspieren is nog niet dicht, dus ik mag nog niet sporten enz!! Slaapzak: Jim slaapt hier in n gewoon slaapzakje en dat gaat goed!!
mogge... prikjes,,, ik deed niet zoveel anders.. alleen de dag zelf en de dag erna probeerde ik niet teveel te plannen.. maar bij mij hebben ze er nooit veel last van gehad.. ze sliepen hooguit wat meer.. wen, mooie foto's... ook mijn man smolt weg (hier gister geen foto's meer gemaakt..was zo lekker druk in huis geweest.. en daarna visite..dus is er bij in geschoten.. vandaag in de herkansing) baby's verkouden...zooo zielig.. helaas femke ook... er is wel meer wat z mogen hebben,,, mocht het slijm vastzitten dan mag ze ook bisolvon voor kids. zit haar neusje dicht is er preciale neusspray, er is luuf voor baby's.. zelf heb ik bij de jongens veel van vsm gebruikt..(online makkelijk uit te zoeken wat je mag gebruiken en kan gebruiken bij welke kwaal...zo hebben ze ook iets voor de prikjes) meeting... klinkt gezellig... mijn voorkeur gaat dan naar rotterdam, dat kan ik dan evt combineren met een bezoek aan mijn ouders. de dag zouden we goed moeten plannen, want heb geen auto en zit met 2 kids die ook naar school/psz gaan. dus evt in het weekend zou hier het beste uitkomen.. en als dat iet lukt zal ik heeeeeel goed moeten gaan plannen hier tjeerd nog steeds thuis... is gelukkig niet meer zo heeel ziek, maar hij is verstandig en ziekt deze keer eens goed uit... gister ook begonnen met de belasingpapieren.. krijgen per maand, maar heb vorig jaar zoveel medische kosten gemaakt dat we nog meer terug krijgen... heerlijk!!! ga zo ff de mannen knippen en douchen.. komt vanmiddag een vriendje van de oudste spelen, dus dan geen tijd om zulke dingen te doen...