Hoi hoi Twee dagen geleden werd ik wakker met bloed in me bed en me ondergoed alsof ik ongesteld was geworden. Ben gelijk naar de eerste hulp hier in koeweit ggaan. Ze hadden eerst een eho gemaakt om te zien of de baby nog leefde. Nou hartje kloote gelukkig. Toen een aanvraag gekregen voor een uitgebreide echo en alles was goed zei de dokter. Daarna hebben ze me inwendig onderzocht bij me baarmoeder en ze zei dat alles goed was. Daarna heeft ze me verteld dat ik dire dsgen moet blijven omdt ik een spuit nodig heb protestron elke dag. Terwijl ze zegt dat ze nikw kon vindeb en alles goed was. Eemaal op de afdeling zegt een andere dokter dat ik protestron nodig heb 1 x in de week om me baby sterk te maken... Hun spreken slecht engels en dat is de enige uitleg die ze me geven... Alles is goed spuit om baby sterk tr maken. Ook krijg ik buscopan en waarom totaal geennidee. Ben thuis maar durf t niet in te nemen na wat ij gezien heb op internet.. Dat t niet voor zwangere is en iets met krampen die ik ook helemaal niet heb. Mijn vraag is is protestron en buscopan schsdelijk en snap jij dat ze me dat geven? Het bloede was in t ziekenhuis alweer opgehouden nog beetje bruin af en toe en heb er geen krampen bij gehad Sorry voor t lange verhaal maar ben zo onzeker.
Hallo doedie1991, wat zou je geschrokken zijn, toen je wakker werd. Gelukkig is alles goed. Ik kan me voorstellen dat je liever geen medicatie neemt als je niet weet waar het voor dient. De spuit die je hebt gekregen, wordt in Nederland gegeven om vroeggeboorte te voorkomen. Uit onderzoek blijkt dat het geven van deze spuit het aantal vroeggeboorten verminderd. De kans op vroeggeboorte is iets groter indien je een bloeding hebt gehad, dus ik neem aan dat je daarom die spuit krijgt. Deze spuit is verder niet schadelijk voor de baby. Waarom je buscopan in moet nemen, begrijp ik ook niet goed. Dat wordt inderdaad gegeven als je last hebt van krampen, zoals darmkrampen of als je last hebt van nierstuwing of koliekaanvallen. Gelukkig is de bloeding weer over en maak voor jezelf de afweging welke medicijnen je wel wilt nemen en welke niet. Ik hoop dat je hier iets mee kan. Succes! Groetjes Monique
Hoi Monique, Dankjewel voor de reactie!! Dus de spuit kan ik gewoon nemen zonder enig consuquenties voor mijn baby? En de buscopan lekker in t doosje laten zitten Dankjewel nogmaals voel me stuk opgelucht nu!!