Hoi allemaal, Ik zit een beetje met een vraag. Ik ben nu bijna 36 weken zwanger. Op het moment is mijn man voor werk in het buitenland. Hij kan echter komen wanneer hij wilt, ligt er dus aan wanneer ik hem vraag om te komen. Gisteren zei hij dat hij deze vrijdag al wilde komen, maar ik vondt dat nog veel te vroeg . Niet dat ik hem niet mis maar de zaken gaan heel goed en daarom vind ik het een beetje zonde om met z'n 2en een beetje thuis te wachten tot de bevalling op gang komt terwijl ik bij wijze van ook pas met 40 weken kan bevallen. Daarom dacht ik zelf dat het misschien beter is dat hij over 2 weken komt, en dan ben ik dus 38 weken? Wat zouden jullie doen in mijn situatie? Mijn man is trouwens eigen baas dus qua werk is het geen probleem en mijn familie woont ook heel dichtbij. Grt Vanilia
hmm tja moeilijk hoor zou denk ik ook nog even wachten tot een week of 38 , met hoeveel uur kan hij thuis zijn dan ? stel dat je vliezen breken oid?
Lastig! Is het jullie eerste kindje? Dan is de kans dat je vroeg bevalt volgens mij kleiner en zou ik lekker nog even wachten. Misschien even met je verloskundige overleggen?
Hoi Engeltje, Hij kan binnen 4 uur in Nederland zijn en een vlucht vinden is ook geen probleem. Als ik inderdaad maar het kleinste vermoeden heb dat het is begonnen en ik ben pas 37 weken, kan hij inprincipe nog wel op tijd komen (in theorie), als alles meezit natuurlijk.
Hey Noralie, ja het is onze eerste kind . Ik heb zelf ook een gevoel dat ik pas rond de 40 weken ga bevallen, maar het kan natuurlijk ook anders lopen. Ik zal het inderdaad ook even aan mijn verloskundige vragen, ik heb toevallig vandaag een afspraak! Grt Vanilia
Kan me voorstellen dat dat moeilijk beslissen is...ik zou het zelf ook niet zo goed weten. Vandaar even voorleggen aan de verloskundige, misschien dat zij wel weet wat wijsheid is hierin? Succes in ieder geval!
Wij hebben afgesproken dat mijn vriend vanaf 36 weken niet meer in het buitenland gaat werken, maar alleen hier in Nederland, weet niet of dat ook mogelijk is bij jouw man, dat hij hier in Nederland wel kan doorwerken tot aan de bevalling? Kan hij thuis niet wat werk doen? Tja moeilijk hoor, snap je dilemma heel goed!
4 uur is voor een eerste kindje in principe nog wel te doen hoor. die van mij moet als het meezit 2,5 uur rijden maar kan ok langer als ie in de file komt en is onze tweede. zou dus nog gewoon ff wachten. en dan idd miss vanaf 38 wk das vroeg zat hoor. en je hoort ook vak dat dek indjes wachten totdat de partner thuis is dit was bij ons wel het geval bij de eerste. hij zou net weer naar zijn werk diedag maar smorgens braen toen de vliezen. dus toevallig was ie thuis en dat hor je veel vaker dan dat ze zich haasten thuis te komen.
38 weken lijkt me prima, mijn vriend zat op de dag dat ik 38 weken was nog in Parijs eerste kindjes komen vaak later, je kunt ook aan je vlos vragen wat zij verstandig vindt.
mijn man wou vanaf begin sep tot de bevalling niet meer naar het buitenland dus mijn hubby is lekker elke avondd thuis en is niet verder dan een uur van huis! dus dat vindt ik een heerlijk gevoel. maar ik ben 17 oktober uitgerekend maar ik heb ook sterk het gevoel dat ik eerder ga bevallen waarom weet ik niet maar dat denk ik hahaha
Mijn vriend hoeft maar 1.5 uur te rijden dus die komt gewoon van zijn werk af wanneer ik bel. Ik zou denk ik ook zo lang mogelijk wachten met je vriend oproepen, want ik hoor tegenwoordig steeds vaker dat de eerste laat komt. Maar goed, dat weet een VK beter, lijkt me inderdaad een goeie om het aan haar te vragen.
Dank jullie voor de antwoorden! Zoals ik aan jullie reacties merk is het dus niet te laat dat hij met de 38 weken komt. Zelf vind ik dit dus ook best royaal. Hij kan helaas niet hier doorwerken, anders was hij er vandaag al . Wat ik wel jammer vind is dat hij waarschijnlijk een maand na de bevalling al terug moet. Daar baal ik eigenlijk nog het meest van. Hoe zit dat met jullie partner? Blijft hij een poos bij jullie of moeten ze ook vrij snel weer reizen/naar het buitenland? Liefs Vanilia
Mijn vriend heeft zijn vakantie dagen laten staan voor na de bevalling, dan heeft ie in ieder geval twee weken vrij, misschien 3, en daarna dan moet hij gewoon weer aan het werk, zit er een buitenland klus bij(grote kans want hij doet veel buitenland tussen herfst en lente) dan gaat ie dus wel naar het buitenland...tja ik ben het gewend zo, alleen straks met kleine zal het wel anders 'aanvoelen'
hier manlief dus niet konstant in het buitenland maar hij is wel een binnenslaper (millitair dus alleen in eht weekend thuis). en al een aantal uitzendingen gehad dus dan zit je ook een paar mnd zonder. moet zeggen het went hoor als je niet beter weet. en de kids net zo die wennen er ook aan. mijn vent is dus maar een weekie vrij maar goed erna wel elk weekend.
mijn man is 2 of 3 weken vrij. en dan eind dec moet ie naar ierland waarschinlijk voor 8 weken. dus het is onze eerste dus vindt dat best wel spannend liefs
Ik heb echt diverse verhalen ook gehoord van bevallen binnen 2 uur van de eerste, bevallen in week 37, week 42... ik heb er ook geen ervaring mee...Het ligt er ook een beetje aan waar je je goed bij voelt. Wanneer het kindje komt is echt heel moeilijk te voorspellen... ja als je de slijmprop bent verloren, dan kan het nog 2 weken duren max ofzo!
Tja het blijft inderdaad een gok. Toch denk ik dat als mijn man rond de 38 weken komt we wel goed zitten... Mijn verloskundige had ook niet echt een zinnig antwoord en ze zei dat het ook maar net van de situatie afhangt.