Mijn verjaardag vieren, maarja denk niet dat dat iets voor jou is vandaag om te doen hihi (ja of je moet ook (bijna) jarig zijn (geweest)
Ik ga vanmiddag de stad in met een vriendin. Zoonlief blijft bij papa en dochter gaat spelen bij een vriendinnetje of met haar nichtjes
mmeke, hihi zie nu ook jouw post, gefeliciteerd! Ik was gister jarig, dus nu precies 24 jaar en 1 dag En jij? Sorry voor offtopic hihi
Vanmorgen samen met Tijn een boterham gegeten, hem naar opa gebracht. Zelf even naar de winkel geweest en nu thuis genieten van de rust, haha. Straks even wat dingen doen in het huishouden en rond 17.00 uur komt opa Tijn thuis brengen. Wat een luxe! En vanavond gaan we even wat boodschappen doen en het huis versieren, want morgen wordt onze knul 2 jaar!
ik ben aan het werk ( gastouder ) Vanmorgen eerst de oudste naar school gebracht. Even naar de winkel geweest en ga zo de was en vaat doen. Eind van de middag komt de kapper langs
Vandaag een zeldzaam dagje met alleen de oudste, omdat ie een beetje ziekig is. Vanmorgen zijn we naar de stad gelopen, boodschapje gedaan. En 'we' hebben gestofzuigd. Verder ligt het een beetje aan hoe hij zich vanmiddag voelt, waarschijnlijk iets van speeltuin, of misschien appelsap op een terrasje.
Toch nog even reageren, ben vandaag maar liefst 29 jaar geworden. Was gezellig, lekker met de familie gevierd.