Silk epil braun

Discussie in 'De lounge' gestart door Stinkerbell, 25 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    Dames,

    Vraagje wie heeft er zon silk epil en hoe bevalt hij? Heb al van alles geprobeerd om een mooi bultjes vrije bikinilijn te krijgen. En nu kwam ik dit tegen. Buiten dat ik weet dat het pijn doet ;). Heb je nu echt een bultjes vrije onderkant?
     
  2. Djamila

    Djamila Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.221
    3
    0
    Ik heb er een, maar no way dat ik er mijn onderkantje mee doe, auwtjss!! zou het niet durven. Denk wel dat als je het een paar keer gedaa hebt dat het dan wel bultjesvrij is maar de eerste paar keer soieso niet.
     
  3. divaatje

    divaatje Actief lid

    16 feb 2011
    298
    0
    0
    gelderland
    Ik heb ook zo'n ding, maar daar doe (deed) ik mijn bikinilijn nooit.
    Heb het definitief laten weglaten met IPL, dan heb je een mooie bultjesvrije bikinilijn. Is iedereen aan te raden!
    Succes.
     
  4. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Wat heb je daarvoor betaald Divaatje?
    Ik wil dat na de borstvoeding ook laten doen (door alle hormonen heb ik veel meer haargroei dan voor de zwangerschappen), lijkt me super!
     

Deel Deze Pagina