Ik heb even een vraagje! Onze dochter is geboren met zwart haar en dit word steeds lichter... Er lijkt soms zelfs een rooie gloed overheen te zitten!(alleen als het licht er op een bepaalde manier opvalt) Is het zo dat ook al is je kindje met zwart haar geboren het alsnog rood kan worden? Ik dacht namelijk dat als je kindje rood haar krijgt het dat al moet hebben vanaf de geboorte! Of heb ik dit verkeerd? Wij hebben alletwee geen rood haar... Ik ben blond en mijn vriend is half turks en heeft dus donker haar(voor zover het er nog op zit hahaha hij haalt het eraf word namelijk beetje kaal ) Weet iemand hier een antwoord op? tnxxxx
hey hoi... Nicky had dit ook...en dan ook een rooie gloed eroverheen later... die gloed is weggegaan en nu is ze donkerblond.... ik denk niet dat je kindje nu nog rood haar krijgt hoor!
Hier precies zo.. ze wordt steeds blonder. Lijkt soms nog rossig maar wordt steeds minder. Als een kindje echt roodrood is, worden ze meestal ook zo geboren!
Wij hebben dit ook hahaha mijn virend is half marokkaans en ik ben ook d.bruin, de kleine werd ook met zwart haar geboren ne werd ook steeds lichter met nu beetje rossige gloed haha. Zal wel ichtbruin worden...
Dano was blond bij de geboorte en wordt nu pas echt rood. zijn vader is als kind altijd al rood geweest
Ik heb laatst gehoord dat als je geen van beide rood haar hebt, of hebt gehad, je kindje zeker geen rood haar kan krijgen. Dat was in een programma over rode mensen die dreigen "uit te sterven".
hier precies zo, mijn vriend is trouwens ook half turks en ik nederlandse. alicia is met pik zwart haar geboren en donker blauwe ogen. even later werd het haar een beetje kastanje bruin/zwart en nu is het super blond en heeft fel blauwe ogen net als der mama. denk dat je op der babysite wel een beetje de rode gloed ziet toen ze nog wat jonger was. ik heb altijd gehoort dat als je zelf blond bent en partner overheersend zwart dat je juist kans hebt op een roodharige. niet dat dit erg is hoor vind het juist erg schattig. volgens mijn worden deze kindjes altijd blond of rood geboren.
Nou we zullen het wel zien dan! Het zal dan wel richting de lichtbruine blonde kant opgaan... Tnx voor jullie antwoorden leuk om te lezen dat veel kindjes met donker haar geboren worden en dan toch de lichtere kant opgaan!
ik heb zelf roodhaar en dat was meteen bij de geboorte duidelijk ...mijn moeder, broer en tante hebben ook rood haar hier ben ik een paar maand oud....(duidelijkere foto heb ik niet)
Eva is geboren met erg donkerbruin haar, bijna zwart, net als mijn vriend. Nu heeft ze blond haar, net als ik maar nog iets lichter. Het lijkt een beetje rossig soms, net als bij mij. Als er licht opvalt lijkt mijn haar goudblond. Ik denk dus dat ze mijn haarkleur krijgt.
Op de foto in mijn banner zie je eigenlijk wel heel duidelijk dat we dezelfde haarkleur hebben, maar Eva iets lichter.
Sasha had donkerblond bij de geboorte. En ook inderdaad een rode gloed erover daarna, nu begint het bijna spierwit te worden.
Dat klopt bij ons dus niet Ik heb 1 kindje met rood haar(heb ze in alle kleuren trouwens hahaha) Maar zowel haar papa en ik hebben/hadden beide geen rood haar. Ikzelf ben van Indische afkomst en ze zeggen dat je dan wel roodpigment in je haar hebt. Jamie werd ook met een volle bos rood haar geboren
Als de een blond is en de ander donker, is de kans zeker aanwezig dat je een kindje met rood haar krijgt. Maar het hoeft niet. Mijn moeder is witblond en mijn vader heeft zwart haar, mijn broertje is echt rood en ik ben donkerblond. Mijn man heeft heeel donkerbruin haar, ik ben benieuwd wat onze dochter voor haarkleur heeft