Mijn man plast ook staand maar hier geen plasjes onder de pot... de wc word toch wel vies, dus ik zie het probleem niet zo. En al zou ik willen dat ie ging zitten, zou hij dat toch niet doen. Moet zeggen dat ik soortgelijk topic vorig jaar ook al eens voorbij heb zien komen...
Staand, maar nergens last van.. hij plast netjes! En die enkele keer dat hij spettert dan haalt hij er gelijk een doekje overheen. Heb van die vochtige allesreiniger doekjes op de wc liggen. Mijn neefje van 5 maakt de wc ook altijd zo vies.. Die ben ik aan het leren dat hij ook zelf even schoonmaakt met zo een doekje.
Staand. 'Ik ben toch geen wijf?' , krijg ik te horen. Hahaha. Maar ik heb helemaal geen vieze spetters? Hij is een hele nette plasser denk ik. Geen problemen mee dus.
Mijn man plast thuis altijd zittend. Heb ik hem eigenlijk nooit hoeven vragen. Als er vrienden van hem langs komen dan haal ik het matje altijd weg, dat vind ik zo smerig
zittend alleen zijn zakenpartner is hier ook elke dag en die plast staand, heb hem al eens gevraagd zittend te plassen maar hij doet het niet en omdat hij toch "gast" is heb ik het maar gelaten voor wat het is, wel jammer, heb je net je man zover dat hij zit en dan krijg je dit
Die van mij plast ook staand. Echt vervelend. K zie altijd spetters op de grond. En dan gaat hij zeggen dat die spetters komen door na het handen wassen. Yeah right. En wie mag het weer schoonmaken.......ja IK.
Mijn man plast staand, maar kan gelukkig goed goed mikken en gaat standaard met een wc papiertje over de rand, mochten er evt. spetters zitten. Netjes opgevoed dus.
Komt beide voor. Van plasspetters op het toilet heb ik overigens zelden last. Ik vind het eigenlijk niet meer dan normaal, dat een man staande plast. (vind het ook niet meer dan normaal dat je de boel daarna wél netjes achterlaat) Mijn zoon mag het van mij ook staand gaan doen, maar tot nu toe wil hij dat niet
Zittend. Vind ie zelf net zo makkelijk zegt ie, plus hij heeft zelf ook een hekel aan al dat gespetter.