De titel zegt het al........... Onze badkamer ventileert niet goed en ons douchegordijn schimmelt snel. We hebben nu een plastic douchegordijn, maar dat wast niet lekker, zou een stoffen beter zijn? Groetjes Wendy.
Die plastic douchegordijnen zijn altijd een stuk goedkoper, dus heb het vermoeden dat zo'n stoffen eigenlijk wel beter is. Tenminste, heb het idee dat hij hier schoner blijft dan de plastic-versie die we voorheen hadden.
Wij hebben hier hetzelfde, een hele vochtige badkamer. Wij hadden eerder een plastic dochegordijn, maar werd heel snel smerig en vond deze ook snel stinken omdat het zo vochtig is. Wij hebben nu ook een stoffen,je betaald er iets meer voor, maar ik vind het ideaal. Ik raad je dus een stoffen douchegordijn aan
Word ook gek van die schimmel aan het douchegordijn Ik koop nu van die flinterdunne spotgoedkope douchegordijntjes, 1,- á 2,- euro p.s., ik koop er gelijk 12 in...en wissel ze elke maand! Tsjah, dan maar zo
je kan een plastic douchegordijn ook wassen, met schoonmaakazijn. Heb ik wel eens gedaan, lekker fris hoor! Wist ook neit dat er stoffen varianten bestaan, das toch elke douchebeurt zeiknat?
Hier ook een stoffen en daar doen we heel lang mee. Ik heb er helemaal niet snel 'het weer' in. Het helpt ook om het douchegordijn niet helemaal in de schuiven, maar een beetje open te laten. Dan droogt het beter en komt er ook minder snel schimmel enzo in. En bij ons hangt het bij het bad, dus is het ook van de grond af. Als het helemaal op de grond hangt, dan blijft het onderste randje heel lang nat en dan krijg je ook snel schimmel.
ik heb ook stof en ben er dik tevereden over als ze vies zijn pleur ik de een in de wasmaschine en de andere hang ik op. Heb dr 2 is wel zo gemakkelijk
In ons oude huis hadden we precies het zelfde en ik heb beide douchegordijnen gehad. De plastice waste ik 1x in de 2 weken (die slijten heel snel maar je moet toch iets) en die leefde niet lang. De stoffen waste ik ook 1 x in de 2 weken en na die hing ik altijd dicht want dan droogt hij sneller en beter. Hij bleef wel mooi maar na een paar maanden (ongeveer 3/4 maanden) zat er weer in en dat krijg je er echt niet uit. Ik heb gewoon de moet opgegeven toen en geen douchegrodijn meer neer gehongen. We hadden een hele kleine douche als de deur dicht zatr kon je net met 2 mensen staan...
Ik heb ze in het liddle krantje gezien voor 5 euro dus ik ga dit keer een stoffen proberen! Bedankt, Wendy.
Ook hier een erg vochtige badkamer. Ik heb een stoffen douchegordijn en nergens last van! Wel na elke douchebeurt het gordijn helemaal uitschuiven zodat hij goed kan drogen. Ook heb ik hem en centimeter boven de grond gehangen zodat de onderkant niet zo smerig word. Verder na elke douchebeurt de badkamer deur helemaal open laten staan zodat de vocht weg kan. Wel even ergens anders een raampje open dan zodat het vocht weg kan!
wij zijn op een gegeven moment ook geswitched naar een stoffen, die vond ik toevallig bij de Action dus helemaal niet duur. Natuurlijk niet het eeuwige leven maar veel makkelijker schoon te maken dan een van plastic, gewoon in de machine en je kunt m zo weer ophangen