Ik werk heel erg weinig en mijn kinderen gaan maar een halve dag per week naar de oppas. Er zijn dan geen andere kinderen. Omdat de wachtlijsten voor het psz hier eindeloos zijn gaat Ties daar niet heen. Maar hij heeft wel behoefte aan spelen met andere kinderen. We woont er in eindhoven, heeft kinderen en wil eens een playdate mee organiseren? Mijn zoon is bijna drie en een enorme wildebras
Jammer dat je in eindhoven woont, anders had ik het wel gezellig gevonden! Woon zelf in Rotterdam, dus iets te ver weg
Wat een leuk idee! Mijn zoontje is 2 jaar, en ook een enorme wildebras, maar hij mag pas in september naar de psz. Ik woon in liessel, dus ben binnen 20 min in eindhoven!
leeftijd scheelt denk ik teveel met mijn zoontje, jammer want die mist ook andere kindjes om zich heen (op babybroertje na dan)
In welke wijk in Eindhoven woon je? Zo ie zo is bij ons in de buurt geen wachtlijst voor de psz, maar miss kunnen we eens kijken om af te spreken of bij de splinter ofzo. Mijn dochter is wel pas 2, maar speelt eigenlijk altijd met oudere kindjes, ook op het kdv..
Ik woon in rapenland, bij het Catharina zkh Splinter is leuk! Maar wel heel erg groot vind ik, dan moet ik steeds achter Ties aanrennen en dat gaat niet met zijn broertje erbij. Vind je een kleine speeltuin ook goed? Michelle, vind je het niet erg naar ehv te komen? Ik heb geen auto jammer genoeg. Rebekka, kunnen het altijd eens proberen toch? Zeker als jouw zoon ook behoefte heeft aan een speelmaatje Leuk al zoveel reacties
Als je je kindjes toch naar de psz wil laten gaan, volgens mij is bij de tarwelaan nog plaats. Is bij de bijenkorfschool, dus niet zo ver vanaf jou, 1 brug van de kennedylaan over..
Succes ermee! En een keer naar een kleinere speeltuin is natuurlijk ook leuk. Laat maar horen naar welke