Ik heb vanochtend mijn 1e vaccinatie gehad (Pfizer). En nu echt extreem erge koppijn. Al van alles ingenomen maar het gaat niet weg . Iemand anders hier ook last van gehad?
Ik wil je niet bang maken maar ik zou het wel even goed in de gaten houden. Hoofdpijn is ook wel een van de ‘normale’ onschuldige bijwerkingen dacht ik. Maar omdat bij de andere vaccins simustrombose mogelijk als ernstige bijwerking op kan treden, zou ik voor alle zekerheid hier een beetje voor op mijn hoede zijn. Mocht je er andere neurologische klachten bij krijgen, in ieder geval direct medische hulp zoeken. Extreem intense hoofdpijn is namelijk een symptoom daarvan.
Welk vaccin heb je gehad? Ik hoorde van een aantal mensen die in het begin ingeënt zijn dat ze er ook flink last hadden van hoodpijn. Mensen die later werden gevaccineerd, kregen het advies om echt heel vee te drinken. Ik sluit me aan bij bovenstaande: houd het goed in de gaten en trek aan de bel als het te erg wordt. Maar misschien kun je met de tip om echt heel veel te drinken nog wat verbeteren.
Hoofdpijn is een van de meest voorkomende bijwerkingen van het Pfizer vaccin. Maar als zelfzorg medicatie niet werkt, en het niet te houden is, dan mag je hiervoor gerust de hap bellen. Ook is het belangrijk om dit bij het lareb te melden. Beterschap, ik hoop dat je ondertussen al in slaap gevallen bent en morgen nergens meer last van hebt.
Thanks voor jullie reacties. Vannacht amper geslapen amper hoofdpijn en nu nog steeds! Ik kijk het nog heel even aan en anders ga ik maar bellen inderdaad. Echt naar dit
Begint nu iets te zakken, nu vooral een “wattig” gevoel in mijn hoofd. Probleem is dat ik ook echt een lamzak van een huisarts heb. Die wilde me bv vorige keer na een heftige val wegsturen met een licht gekneusde enkel (oftewel, je stelt je aan). Bleek hartstikke gebroken te zijn. Dat soort dingen heeft ie wel vaker dus ik heb altijd een beetje weerstand om hem te bellen . Maar mocht het weer erger worden bel ik inderdaad gewoon. Gelukkig ben ik vrij vandaag..
Wordt t dan niet tijd om een andere huisarts te zoeken? Ik voel me juist op mijn gemak met mijn dokter en begrepen. Succes en hopelijk trekt de hoofdpijn snel weg
Ja zeker! Alleen hier in de buurt hebben alle huisartsen een patiëntenstop, niet normaal. Er werkt gelukkig ook nog een andere vrouwelijke huisarts in de praktijk waar ik meestal een afspraak probeer te maken maar die is tijdelijk afwezig. Hiervoor had ik echt een top arts. Echt, een fijne huisarts is echt goud waard heb ik gemerkt.
Oh balen zeg dat ze tijdelijk afwezig is. Vroeger hadden wij een huisarts die altijd pcm als oplossing had. Een huisarts waar je je goed bij voelt is zo belangrijk. Hou ook mijn hart vast als die van ons met pensioen gaat. Fijn dat de hoofdpijn nu gezakt is
Jaaa dat zegt die van mij ook standaard! Nu weer onwijs misselijk in plaats van hoofdpijn, vanavond maar vroeg m’n bed in en hopelijk morgen een beetje van al deze bijwerkingen af.
Blegh niks aan. Ik heb gelukkig alleen maar een knetter zere arm gehad. Van de oprikplek tof aan mijn elleboog. Kon er niks tegen hebben. Beterschap
Ik zou absoluut naar een andere huisarts gaan. Je moet je echt prettig voelen en dingen kunnen bespreken. Hoe gaat het nu?
Ja daar heb je zeker gelijk in! Ik voel me vandaag weer helemaal ok, echt gewoon een dagje ziek geweest van die bijwerkingen. Ik hoop dat het bij de 2e prik wat minder heftig is.
Ik heb idd een paar dagen flinke hoofdpijn gehad. Maar niet zo snel na vaccinatie geloof ik. Zou het zeker in de gaten houden en anders vanmiddag nog ff met huisarts overleggen. Heb je al een besmetting doorgemaakt?
Gelukkig nu weer over. Ik lees juist dat de bijwerkingen van pfizzer bij de 2de erger is. Maar goed dan is denk ik ook per persoon anders
Je kunt er echt geen peil op trekken. Ik heb al zoveel verschillende verhalen gehoord. Mijn vader had 0,0 bijwerkingen, niet bij de 1e en niet bij de 2e Pfizer. Zelfs geen pijnlijke plek waar hij geprikt was. Oom en tante allebei een dag beroerd in bed na de 1e. Zij moeten de 2e nog krijgen binnenkort volgens mij. Iedereen reageert anders. Ik wacht het wel af. Zie het over 2,5 week als ik voor de 1e mag wel. En dan 5 weken later weer. Maar ik kan me voorstellen dat je, als je je erg beroerd hebt gevoeld na de 1e, hoopt dat dat bij de 2e niet weer zo is.