logeren een ramp :(

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door claudiawijnand, 9 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. claudiawijnand

    claudiawijnand Actief lid

    1 nov 2006
    290
    0
    0
    in de ochtend wezen lopen met de kids en naar de groenteboer,

    onze oudste dochter moest plassen dus zijn we naar oma gegaan,

    daar wat gedronken en ze mocht daar blijven om te spelen. rond etenstijd gebeld dat ze ook mocht blijven slapen wou ze zelf ook graag. nou oke werden we 2 uur later gebeld dat ze heimwee heeft.

    en naar huis wou. eenmaal thuis begon ze weer te scheeuwen, en te huilen, wou ze weer mee met oma en daar slapen :(. zusje werd wakker helemaal over de toeren. oma is weer naar huis gegaan en alleen maar zeggen oma toe. nou slaapt ze eindelijk.

    hebben jullie dit ook al een keer meegemaakt. en wat hebben jullie gedaan. me oudste gaat dan echt zover dat ze gaat schoppen bijten slaan schreeuwen.

    dit doet ze ook als ze haar zin niet krijgt krijgt ze weer hele erge driftbuien en slapen doet ze ook nauwelijks meer ze slaapt misschien binnen 24 uur maar 5 uurtjes en dat ze toch heel erg moe is.

    moest het even kwijt...
     

Deel Deze Pagina