Ik maak me toch een beetje zorgen.. De kleine man is normaliter een lekkerbek. Als tussendoortje at hij rustig een hele banaan of twee kiwi's of een hele peer. Fles met een boterham (soms twee als de korstjes eraf zijn) in de middag nog een keer fruit (half potje) en warme hap (aardappel, twee eetlepels groente, beetje vlees en yoghurt na) en dan om 19:00 nog een fles van 200 cc. Sinds een dikke week eet hij echt beduidend minder op een dag! De ochtendfles van 200 cc gaat op (6:30) 8:30/9:00 fruit: een paar stukjes of een paar hapjes uit een potje. 11:30/12:00 fles 150/5 laat steeds vaker meer staan. En hij eet driekwart boterham. 14:30/15:00 een paar hapjes fruit of halve soepstengel 17:00 warme hap (eet de helft in vergelijking met normaal en nu geen yoghurt meer) 19:00/19:30 fles 180/6 gaat meestal op. Oh ja, tussendoor krijgt hij thee of diksap. In totaal denk ik 100/120 cc op een dag. Ik dacht juist dat kindjes steeds meer gingen eten, maar de kleine wil echt niet meer! Hij huilt dan en went zijn hoofd af. Er zijn twee tandjes door, maar geen aanwijzingen voor andere nieuwe tandjes. Geen bobbels, veel minder kwijlen enz. Dus daar ligt het denk ik niet aan. Moet ik me zorgen maken?
Nee geen zorgen maken. Gewoon blijven aanbieden. Kan zijn dat hij net een groeispurt heeft gehad en nu ff in een rustperiode zit.
Komt vanzelf wel goed. Hier ook wel eens minder eten dan normaal. Ik maakte mij geen zorgen en even later at ze weer normaal.
Nee hoor, dat kan prima. Vaak had ik achteraf pas door wat er aan de hand was. Werd hij opeens verkouden of grieperig of toch een tandje o.i.d. kan allemaal meespelen, maar vaak zien wij het pas een paar dagen later. Gewoon aanbieden wat je normaal ook doet en dan gaat hij straks vanzelf weer meer eten.