Mijn baby van 7,5 maand doet de onderkant van haar speen ook in haar mond. Ze zuigt hevig en de onderkant van haar speen gaat dus op-en-neer tegen haar tandvlees. Zouden er tandjes aan komen?
Hihi zou kunnen maar hoeft niet is gewoon onderzoeken en kijken hoe wat werkt. Hier 2 tandjes en nooit rode billen of dunne ontlasting gehad Ze pakt zelf speen en zet het in mond als het verkeerde kant is draait ze het van zelf naar de goede.
Andere spenen kopen. Ken iemand waarvan kindje dat ook deed. Zij is over gegaan op andere spenen ivm verstikkingsgevaar.
Bedoel je zo? Floortje doet dit al 8 maanden lang. Gevraagd bij dokter & cb en die zeiden dat ik dr lekker moest laten tutten zo. Voor haar is dat de manier om haar tutje vast te houden..
Mijn zoon doet dit ook regelmatig, vooral als er tanden aankomen. Als er echt verstikkingsgevaar zou zijn, dan mochten deze spenen toch niet meer verkocht worden lijkt mij?
Mijn zoontje doet dit ook! Bijtring wil hij niet dus dat heeft geen zin. Hij vind het gewoon leuk om zo te spelen. Hij pakt de speen uit zijn mondje en begint dan aan het schildje en aan de ring te knabbelen en sabbelen. Hij speelt ook echt met zijn speen, ermee rond gooien, door zijn handjes laten gaan. Hij doet dit met de spenen zonder ring maar ook met de spenen met ring.