Ik poets iedere ochtend heel goed ( wel een minuut of zes ). 's Avonds ben ik iets lakser, maar poets ik negen van de tien keer wel... Zeker de laatste tijd, want ik douche om alle ongemakken een beetje te verlichten, twee keer. En ik poets altijd onder de douche!
Als ik dat s'ochtends meteen doe ga ik over m'n nek Ik doe het 1x overdags en voordat ik naar bed ga, maar sla dat laatste weleens over als ik geen zin heb Flossen doe ik wel elke dag, 1x. Oja, en vaak tussendoor nog wel zonder tandpasta, maar dat is even vlug vlug voor het gladde / schone gevoel.
Hier ook altijd en ook elke avond tandenstoken. Als ik het 's ochtends niet doe voel ik me niet wakker/vies/ vieze adem en als ik het 's avonds niet doe voel ik me ook niet fris omdat ik dan nog eten proef ofzoiets XP Vroeger sloeg ik het weleens over maar toen had ik erg veel last van ontstoken tandvlees en sinds ik nooit oversla gaat dat beter!
Ja altijd.... Ik poets in de ochtend wel voor het eten, onder de douche. Nog nooit een gaatje gehad. Tandarts is altijd zeer blij met mijn gebit.
's ochtends na mijn ontbijt, voordat ik naar mijn werk ga. 's avonds voordat ik naar bed ga. En soms nog een keer tussendoor.
hier poets ik iedere ochtend mijn tanden, en iedere avond mijn tanden. En tussendoor niet maar als ik iets gegeten heb waarvan ik vind dat ik het nog eens moet doen doe ik het nog een keer !
In de avond voor het slapen en 's ochtends na mn ontbijt. En soms als ik ergens heen moet nog ff snel haha! Mijn tanden zijn me dierbaar. T heeft wel resultaat want nog nooit een gaatje gehad!
's Ochtends standaard, soms tussendoor nog een keer en 's avonds heel soms. Maar net was Bossi zegt, 1 keer is in principe genoeg als je het goed doet. Dus als ik 's morgens een beetje gehaast was doe ik het overdag nog eens. Ben soms wel in de war over wanneer je nou het beste je tanden poetst...vroeger zei men na elke maaltijd, maar tegenwoordig schijnt dat ook al achterhaald te zijn door de zuren in het eten? Dus weet het soms niet zo goed...daarom doe ik het in elk geval 's ochtends voor ik iets eet.
s'ochtends voor het ontbijt en s'avonds als ik naar bed ga + gebruik ik mondwater voor een extra frisse gevoel/smaak
's ochtends, na het eten en 's avonds voordat ik naar bed ga. En soms nog weleens tussendoor als ik bv. chips of pittige of andere etenswaren op heb.
ik poeste mijn tanden ook in de ochtend middag avond. nou alleen maar als ik douche dit doe ik iedere dag tegelijk geen gaatjes meer gehad.