rapapapa rapapa......... tromgeroffel........ 1e x AMH meting: Dusseldorf: 0,7 (oktober 2010) 2e x AMH meting: Antwerpen: 0,24 (maart 2011) 3e x AMH meting: Gent: 1,3 (mei 2012) meiden: IK heb een AMH van 1,3 Normaal zou het tussen de 2 en 4 moeten zitten volgens de arts daarnet. Wat een bizar verschil. Nu weet ik wel dat de uitslagenwaarde van het even ZH niet overeenstemmen met het andere ZH. Maar dit vind ik wel bizar. Conclusie: DHEA WERKT!!!! (alleen jammer dat ik dat niet terugzie ik het aantal eieren...).
SEG gabrie: je vond het vnochtend nog niet vrolijk genoeg hier, maar eehhhhh het is toch best gezellig allemaal hier. Okee op Ieoor haar k** nieuws over haar k** ei(eren) na!
TE LAAT. wat zijn jullie allemaal voor gekke praatje over Ieoorman aan het vertellen......... :x Nee hoor meiden, kan ik hebben!!!
dan ben jij wel erg lang ik haal de 190 wel met die hakken van tegenwoordig alleen helaas ben ik zo lomp van mijnzelf dat daar niet op kan lopen wow, zou het echt door DHEA komen? Waar heb je ze besteld ieoor, dan gaan wij ook allemaal slikken ik geloof ook echt wel dat het werkt, kijk maar naar Sikki
het wordt me te gezellig hier Ik ga lekker naar de huisarts, eerst effe plassen in een potje Dat doe ik bij de huisarts maar trouwens.. kunnen ze gelijk kijken eerst wou ik het op het werk doen, maar dan zit het een half uur in mijn tas dus dan maar bij de huisarts Doei meiden en wellicht tot straks!!!
gisteren bij vitanaturel besteld, maar vond het een beetje rare site. Elke keer moest ik alles weer opnieuw invullen enzo.