Hoi, Naar aanleiding van het bedtijd topic had ik hier graag eens een polletje gedaan... Ik werk zelf fulltime 5 dagen per week en kom pas om 18u thuis. Vroeg naar bed gaan zit voor onze jongen zit er dus niet in, of ik moet hem onmiddellijk in bad steken, fles laten drinken en hup slapen. Maar dan zien we elkaar in de week niet. Aan jullie werkende mama's: hoe laat komen jullie thuis en hoe laat gaan jullie kleintjes slapen?
Vroege dienst: om 16:15 uur thuis Late dienst: om 13 cq 14 uur weg en om 23 cq 24 uur weer thuis. Bedtijd is hier om 19 uur.
Ik kom thuis om 22.30u en hij gaat slapen rond 19.30u Ik werk 4 dagen in de week van 18 tot 22u om zoveel mogelijk bij hem te zijn en op zaterdag van 08 tot 14u Maar papa komt rond 18.30u thuis. Op maandag heeft hij vrij, ik op donderdag. Op Dinsdagpassen mijn ouders op, op woensdag een babysit van 17u tot 18.30u en de vrijdag blijft hij bij mijn ouders slapen omdat ik dan werk van 18 tot 22u en de dag erna van 8 tot 14u. Is een beetje zielig om hem op vrijdag na mijn werk op te halen en op zaterdagochtend heel vroeg weer weg te brengen
Ik werk 2 a 3 dagen. Ben kwart over 6 thuis, rond 7 u gaat ze naar bed. ( vind ik stiekem niet erg, ben moe van het werken haha) Kan me voorstellen dat je hem wakker houdt Podiki. jij werkt fulltime.
Haha Zara, je hebt gelijk hoor. Ik zou er ook van genieten om zo eventjes dan wat meer tijd voor mezelf te hebben, hihi. Ik vind het soms gewoon zo moeilijk om hem eerder naar bed te doen, heb dan het gevoel dat ik hem nooit zie. Spijtig genoeg kan ik niet minder gaan werken, bedrijf laat het niet toe en de economie is hier nu ook weer niet om met je job te gaan spelen...
Als ik werk en late dienst heb werk ik tot 18.00, dus rond 18.30u thuis.. gaan rond 22.00u slapen (ivm laatste voeding) maar das anders met een babytje van 3maanden.
Meestal rond 17.30-18.00 u thuis als ik overdag gewerkt heb. Dochter altijd om 19u in bed. Langer wakker houden is niet gezellig want dan is ze echt heel moe.
Ik kom half 7 thuis, bedtijd tussen half 8 - 8 uur. Langer wakker houden kan hier idd ook niet. Ze valt anders dan gewoon om 8 uur in slaap (of half 9).
Ik werk 3,5 dag, 3 dagen tot 17.30 en 1 dag tot 12u. Dus kom rond 18u thuis, en de oudste gaat om 19u naar bed (de jongste heeft nog geen vaste bedtijd). Toen de oudste nog een middagdutje deed was zijn bedtijd trouwens 19.30. Op 1 van mijn 3 lange dagen past oma op, de oudste eet dan daar mee, en oma doet ze ook vast in bad en vaak komt ze ze ook nog thuisbrengen (woont 100 meter verderop). Op de andere dag is manlief thuis en zorgt ook dat de kids al gebadderd zijn, op die dagen is 19u makkelijk haalbaar. Op de KDV dag is het heel moeilijk, maar ook dan probeer ik echt 19u te halen, dan kom ik om 18.15 thuis, eten we snel en soms (als hij echt vies is) gaat de oudste snel onder de douche, maar anders slaan we het douchen/badderen op die dag over, en was ik gewoon zijn gezicht en handen grondig.
Ik Werk drie halve en een hele dag altijd tot 18:00 uur ben rond 18:15 thuis dan gelijk eten en hij gaat om half 8 naar bed soms acht uur
Ik weet niet hoe oud je zoontje is en of hij overdag nog slaapt. Tot voor kort was het bij ons: 7 uur wakker - middagdut van 2 à 3 uur - 20.00 naar bed (lag hij er tegen half negen in) Nu onze zoon 's middags niet meer slaapt, probeer ik tegen zeven naar boven te gaan zodat hij er 19.15 wel op ligt. Mijn man is de meeste dagen tussen zes uur / kwart over zes thuis. Hij ziet onze zoon dan alleen tijdens ontbijt / avondeten. Eén dag is hij pas thuis als onze zoon net op bed ligt. Tja, dat is jammer. Maar wij vinden het belangrijker dat zoon voldoende slaapt. Overigens was mijn man eerst pas rond half zeven thuis, nu heb ik dus met hem afgesproken dat om kwart over zes het eten klaar staat omdat zoon anders echt rechtstreeks vanaf tafel naar bed moet en dat vind ik niks. Meestal zorgt mijn man nu dus dat hij iets vroeger (nou ja, ik vind dagen van 8 tot 6 nog lang genoeg) van zijn werk gaat. Gezin gaat dan toch even voor hoor.
Onze jongen gaat tegen 20u op bed. Zelf vind ik dat vrij laat. Maar hier in Spanje is dat zelfs heel vroeg. Vandaar ook mijn vraag hoe jullie dat doen als je laat werkt. Ik heb vaste tijden, van 8u tot 17u. Ik vertrek tegen 06.45u om om 8u op mijn werk te zijn en kom thuis tegen 18u-18.15u (later vertrekken of vroeger thuiskomen gaat niet, ik heb 50 min tot een uur reistijd afhankelijk van het verkeer). 's Ochtends zie ik onze jongen dus niet want mijn vriend maakt hem wakker tegen 07.30u (hij begint later met werken en werkt bijna naast de deur in vergelijking met mij ) en brengt hem dan naar mijn moeder die hem dan in de ochtend naar het kinderdagverblijf brengt (halve dag). Ik vind het gewoon zo sneu, lijkt wel dat ik mijn zoontje gewoon enkel in het weekend zie. Vind mezelf een beetje een weekend-mama want in de week kom ik thuis, even spelen, in bad, flesje en in bed. Al bij al zie ik hem per dag hooguit een tweetal uurtjes.... Een vriendin van me hier heeft hetzelfde probleem. Zij werkt ook fulltime en komt pas om 19.15u thuis... Tja, hoe doe je dat dan?
Mijn optie staat er niet tussen, dus thuiskomen 18u en bed om 18.30u aangeklikt. In werkelijkheid ben ik 17.30u thuis en gaat dochter tussen 18.15 en 18.45u naar bed. Later lukt niet, ze houdt het gewoonweg niet langer vol.
Op werkdagen rond 17.00 uur thuis, dochter gaat tussen half 7 en 7 op bed. Bedtijd is eigenlijk standaard, ook op de dagen dat ik vrij ben, vind het heel fijn dat we zo'n vast ritme kunnen voeren, daar vaart ze het beste bij!
Half 6 thuis en meneer is rond kwart over zes KAPOT dus ehm das altijd erg zoeken hoe we dat moeten rondbreien... Gelukkig is dit alleen op dinsdag en donderdag want maandags is papa thuis en de andere dagen ben ik thuis
Ik werk 4 dagen in de week. Ik kom om half 6 thuis, om half 7 gaat dochter slapen. Het is altijd snel snel eten maken, eten, en dan is dochter al heeel moe. Ik ben altijd blij als ze slaapt, dan kan ik rustig het huis opruimen, en nadien op de bank.