Ik heb behoorlijk lang haar en twijfel enorm over een pony! Heb het wel eens eerder een pony laten knippen, maar dan had ik achteraf meestal spijt! Nou ik overal vrouwen zien met zo'n leuke schuine pony twijfel ik toch weer! Zijn hier pony-dragers met goede voor- en tegenargumenten?
Ik kan je zo lastig advies geven...dan moet ik toch eerst je haar en gezicht zien. Maar je kan ook altijd eerst een schuine lok laten knippen (dus korter op je voorhoofd en dan langs je gezicht steeds langer) dat is niet gelijk een pony maar toch wel een beetje (snapje haha beetje lastig zo) Een pony staat namelijk niet iedereen.
http://beauty.ivillage.com/0,,9jlxfdd5,00.html hier kan je een foto van jezelf uploaden en verschillende kapsels en makeup proberen op jezelf mss dat je zou iets wijzer word wel effe een staartje in je haar doen voor je de foto neemt anders steekt je eigen haar overal tussendoor hoop dat je er wat aan hebt, en zoniet dat het gewoon fun was om te doen
Kheb een schuine pony mar heb ook kort haar. Hoort bij t model zeg maar. Ook toen ik langer haar had had ik ook altijd een schuine pony.
ja ik heb laatst een pony laten knippen, ben er op zich wel tevreden mee, maar neem echt een voorbeeld mee, want er zijn zoveel soorten, en je moet even kijken of je kruintjes heb aan de voorkant, anders ben je namelijk smorgens niets zonder fohn. en een schuine pony is wel leuk maar best onpraktisch, vooral met dit waaiweer. ik had m zo laten knippen dat het zeg maar heel dramatisch over je wimpers valt, toen ik van de kapper naar de auto liep *stond tegenover de kapper geparkeerd* was het effect al weg nu is het alweer iets langer gegroeid (want het krult altijd hoger als de bedoeling is) valt het als een gordijntje langs mijn gezicht minder lijzig, lekker vlot. maar neem echt een voorbeeld mee. vind altijd een pony wat jonger ogen
Ik heb een schuine lok, en ik vind het één en al DRAMA! Nu ben ik al niet zo creatief met mijn eigen haar, en heb ik ook nog eens enorm dun haar...Het zit nooit zoals bij de kapper of bij die andere meiden, kben zeker 10 min. met die stomme föhn bezig waarna na 5 minuten mijn haar al niet meer zit :x Ik ben dus niet happy! En daarbij heb ik helemaal geen tijd om met die föhn in de weer te gaan 's ochtends! Mijn mening is om alleen zo'n schuine lok/pony te nemen als je wat dikker/zwaarder haar hebt zodat de lok uit zichzelf wat meer op zijn plek valt. Anders zou ik het echt niet doen.
Ik zit er toevallig zelf ook al een week over te denk... steeds denk ik zal ik ff naar de kapper gaan.. maar ik durf niet. Ik heb vorig jaar extensions laten zetten en ik hem mijn haar nu EINDELIJK lang... (dat is echt iets wat ik heel erg graag wou)... Woensdag komt onze huiskapper dus misschien dat ik het dan doe! Heb trouwens ook dun haar... de extensions zijn ook voor de verdikking
het licht eraan bij de een staat het leuker als bij de ander. heb je een boller gezicht zou ik het niet zo gauw doen, een schuine pony is ook heel leuk.
Ik heb ook een pony, niet zo'n dikke, maar een gewone en een rechte, beetje langer aan de zijkanten. Heb al al aardig lang. Ik heb anders zo'n blotebillengezicht. Maar het moet je wel staan, bij mij staat het juist weer raar als ik geen pony heb. En het is simpel, ik heb nooit zoveel zin om meer dan 2 minuten aan mijn haar te moeten besteden om het in model te krijgen.
Hoi, Ik heb jaren een pony gehad en wil hem voorlopig niet meer zien! Ik voelde me net zo'n kind op een gegeven moment. Het staat bij mij dus echt kinderachtig. En inderdaad wat Sim al zei: de wind is met een pony niet je vriend! Ook als je een muts, pet, helm of hoed opzet, zit je die pony in de weg. Nee voor mij geen pony.
Voor mij ook geen pony meer. Iedere X weer trap ik er in om het toch te laten knippen maar het irriteert me al na een dag. Nu heb ik laagjes en dus van voren wat korter met een schuine lok. Bevalt me veel beter en het kan ook evt. bij me staart. het ligt er ook aan wat voor haar je heb natuurlijk, wat dikker haar is makkelijker.
Ik zou ja willen zeggen. Ik heb het ook gedaan en het stond 1 dag leuk. Stomme rotponnie, nou zit ie vast met een speldje en moet ie weer lang.... Mijn man noemt mij luckyluke omdat hij steeds in die 'natuurlijke' scheiding valt.
Ik heb me in januari ook laten verleiden door een mooie l'oreal poster in de kapperszaak. Stond toen ook echt wel gaaf voor een paar dagen, maar ik kreeg er een klein gezicht van. Je ogen zijn dan ook meteen de blikvanger en moeten dan ook wel mooi opgemaakt zijn, anders leek ik echt een meisje (van bijna 30 ahum....) En met een staart stond het mwah. Heb 'm ook een tijdje met een speldje naar achter 'geklapt'. Niet zo'n succes geweest dus.
Zo'n schuine ponypluk vind ik zooo leuk, een vriendin van me heeft het. Maar zij heeft dan ook van dat mooie dikke haar, dat valt gewoon ALTIJD goed, grrr. Ik heb echt een prakkie vergeleken met haar.. Over haar gesproken, ik moet het nu gaan verven want ik blijf het maar uitstellen. (het was zwart, toen ontkleurd, resultaat--> oranje! blonde verf erdoor,; koperkleur! donkerblond erdoor; beetje saaïg grijze muizenblond, wat ik nu dus heb.. en nu ga ik er dan maar weer lichtbruin doorheen doen hahaha)
Ik heb het ook gehad maar moest echt elke dag met de fohn in de weer. Dus laat het nu wel in dat model maar dan langer (zodat het bij mijn staart past).
Ik vind ponnies leuk! Heb er zelf ook 1 gehad, jaren. Heb het nu lang (moet ook nodig een kleurtje in) en mijn ponnie mag de naam ponnie niet meer hebben. Ben nog steeds aan het denken wat ik met mijn haar wil :s
Ligt eraan wat voor pony. Ik heb een moderne variant die vanaf het midden van m'n hoofd recht naar voren loopt.. en dan de rest van het haar flink in lagen.. Heb haar t/m m'n schouderbladen.. Je hebt ook van die oudbollige pony's.. dat moet je niet doen! Kunt het beste naar een hippe kapper gaan.. die kijken naar je gezicht en wat je staat..
het ligt er inderdaad ook wel aan hoe je gezicht is, @ bo, dat lijkt me ook wel leuk, heb je toevallig een foto? en heb je er veel werk aan? mijn haar dwarrelt jammer genoeg teveel..
Ik heb geen foto.. heb m'n haren nog maar net zo laten knippen.. aantal weken terug. Ik zal proberen binnenkort even een fotootje te maken. Hier heeft het wel wat van.. maar dan moet je het even langer voorstellen en met donker haar.. http://www.ukhairdressers.com/style/ind ... irdressing (hoop dat de link het doet.. ) Je kunt het dan nog makkelijk in een staartje.. Ik heb zelf een ovaal gezicht.. en normaal haar.. Niet dik ofzo.. Een klein beetje slag ook.. zeker nu het in veel lagen is geknipt..