Ik heb vandaag weer gebeld en ik moet nog steeds 15 euro betalen. Ik weer gezegd dat ik hem op wil komen halen en dat ik binnen de 5 dagen ben en dat dat dan gratis mag. Toen zei die vrouw dat ze hem al naar hun depot hebben opgestuurd en dat ik nu een formuliertje moet invullen en binnen 5 weken mijn portomonnee terug krijg en ik moet dan 15 euro betalen. Nou ik bleef wel rustig maar was wel boos. Had gezegd dat ze nu tegen hun eigen regels ingaan en dat ik die 15 euro echt niet ga betalen aangezien ik twee keer heel duidelijk was dat ik hem zelf op wilde komen halen en ik zit nog binnen de 5 dagen. Nou ze vond dat ik toch 15 euro moest betalen.
Belachelijk zeg. Ook dat ze dat gewoon doorstuurd waardoor je nu opeens 15 euro moet betalen. Ik zou er ook niet akkoord mee gaan. Als ze het op moesten sturen dan logsch idd dat je moet betalen voor de verzendkosten maar dat was niet aan de orde. En voor de meiden die gewoon de 15 euro zouden betalen voor hun eigen eigendom. Stel je eens voor dat iedereen dit zou doen? Een voorbijganger vind je telefoon/portommennee en eist eerst 15 euro van je? Ga je toch ook niet akkoord mag ik hopen? Ik ben mijn protommennee ook kwijt geweest en gaf die persoon toen ook iets ervoor. Maar dat zou ik zeker niet gedaan hebben als die dat van me geist zou hebben. Gaat nergens over.
Denk dat er iets fout is gegaan op het station waar je hem verloren bent. Er staat in die link naar de NS dat hij vijf dagen op het station waar je hem verloren bent blijft liggen en daarna naar het centraalbureau gevonden goederen gestuurd wordt en je dus die 15 euro betaald voor het versturen daar vandaan. Als ik het goed begrijp is dat gewoon geen 'afhaalpunt' en kunnen ze daar ook niks doen aan het feit dat de ns hem gelijk doorgestuurd heeft naar hen in plaats van 5 dagen op hun station laten liggen. Vervelend, maar ik zou gewoon blij zijn dat hij gevonden is en betalen.
Nou als ze hem daarnaartoe hebben gestuurd kunnen ze hem ook weer terugsturen naar het station. Ik ga niet betalen voor een fout van iemand anders.
Zou ik ook niet doen. Als de voorwaarden duidelijk aangeven dat goederen pas na 5 dagen doorgestuurd worden, hebben ze zich daar maar aan te houden. Maar blijkbaar zijn ze daar net zo goed in als zich houden aan reistijden
Wat belachelijk. Laatst in de kliniek verloor ook een vrouw haar portemonnee en dat zag ze niet. Wij werden al naar binnen geroepen door de arts, maar ik ben er toch maar even achteraan gerend. Zie je me staan? 'Mevrouw! Mevrouw! U liet uw portemonnee vallen! Ik heb hem voor u opgeraapt en u krijgt hem alleen als u me nu 15 euro geeft!' Natuurlijk was het veel meer werk geweest om alle pasjes te laten blokkeren én weer opnieuw aan te vragen, maar zeker gezien het ingaat tegen de eigen regels van NS zou ik ook behoorlijk pissig zijn om die kosten.
Plus 1! Ben een keertje gerold in Amsterdam, alles kwijt zoals rijbewijs, pasjes etc. en 85 gulden contant. Aangifte doen en alles opnieuw aanvragen kost veel meer euro's en een hoop rompslomp..
Dat is makkelijk geld verdienen! Er bestaat zoiets als vindersloon, maar dit wordt nog altijd bepaald door de eigenaar, in dit geval van de portemonnee. Maar NS eigent zich deze vindersloon gewoon toe! Belachelijk en zou deze €15 dan ook absoluut niet betalen. Dit is een principe kwestie.
Ik zou er niet de tijd en energie in willen stoppen, maar je kunt hiermee naar de spoorwegpolitie gaan.
Nou sorry maar ik zou die 15 euro ook niet betalen als ik het zelf op kan halen en het tegen de regels van de ns is. Ze hoeven het niet op te sturen maar ze willen zelf niet dat het word opgehaald. Sorry maar die optie moet je gewoon hebben en niet een pakket van 15 euro in je maag gesplitst krijgen
Kun je er niet iets mee bij de politie ofzo.... Tis toch te zot voor woorden dit. Ze doen niet wat ze moeten doen en gaan tegen hun eigen regels in.
Nou ja zeg, ik had dus ook niet betaald! Erg fijn dat ze de portemonnee hebben gevonden, maar er dan geld voor willen hebben terwijl je het wil ophalen? ja daag! makkelijk geld verdienen zo.
Hoe verzinnen ze het.. Ik had ooit zoiets met mijn kat. Die was kwijt, en was bij het dierenasiel, ik mocht haar alleen meenemen als ik kon bewijzen dat ze van mij was (aan foto's) en ik moest 150 euro betalen om haar terug te kopen. Pffffff. Vind het echt onzin dus, 15 euro betalen, maar ik zou het wel gewoon doen zonder gedoe. Allang blij dat portemonnee terug is
Ik had dit toch echt niet gepikt.. De NS is in dit geval fout!! Zij moeten deze vondst namelijk ook registreren, en jij reargeert binnen die 5 dagen! Dat zij daar een fout maken dat het al doorgestuurd is, is niet jou fout en daar hoef jij niet voor op te draaien! Ik zou nogmaals bellen, en als je nog steeds nee krijgt, zou ik beginnen over de consumentenbond inschakelen, of anders Radar ofzo noemen..
Poot stijf houden, echt niet betalen hoor ... Zijn ze nou helemaal, knap dat je rustig bent gebleven, ik had haar denk ik door de telefoon getrokken..
Echt waar? Die mevrouw moet ook betaald worden hoor, toch fijn dat ze de moeite heeft genomen ts te bellen. Uiteindelijk een stuk goedkoper dan alles kwijt zijn en alles opnieuw aan te moeten vragen. (maar goed wij verschillen duidelijk van mening)