Hi lieve dames, Ik zit nu 12 dagen na positieve ovulatietest van clearblue met smiley, nou kon ik niet wachten en heb ik vanochtend een zwangerschapstest gedaan van de action(niet de early). Met de blote oog zie je het streepje heel licht, maar met de camera is hij haast niet te zien. In het echt is hij heeeel licht roze. weet iemand of action testen ook vals positieve uitslagen kan geven??
Ik zie hem, maar de action laat tegenwoordig wel eens indrogers zien. Na hoe lang is de foto gemaakt?
De streep verscheen na 2/3 minuten, en in de bijsluiter staat dat je hem na 5 minuten kan aflezen. De foto is van vanmiddag, had geen tijd vanochtend. Ik denk dat ik hem over 2 dagen opnieuw moet doen. Ik hoop dat de action geen valse strepen geeft!
Ja, de kwaliteit gaat echt enorm achteruit als je de foto upload. Ik zie wel iets van een streepje, je bent nog vroeg. Spannend! Ga je morgen weer testen of kun je wachten tot je NOD?
Ja inderdaad! Met testen heb ik erover heen geplast dus niet in een bekertje, en ik zat nog op de wc en ik keek op de test en ik dacht huhhhhh zie ik nou een licht streepje?? Kon het zelf niet geloven nog steeds niet, pas als hij echt duidelijk te zien is geloof ik het pas echt. Vrijdag zal ik hem herhalen.
Nou, ik zie ‘m wel degelijk hoor! En dat terwijl ik tuurstreepjes hier eigenlijk nooit zie Ik heb nog nooit een vals positief met de Action gehad en ben ook nog niet zwanger geweest, dus bij mij werken ze prima. Spannend! Benieuwd wat ze de komende dagen gaan doen. Wanneer ga je weer testen? Succes!!
Ik heb nog nooit valse streepjes op Action testen gehad. Mijn testen begonnen ook zo licht. Hopelijk lopen ze mooi op!
Nou dat geeft een beetje hoop! Ik hoop op een duidelijke streepje over 2 dagen, zo spannend allemaal. Ik durf nu nog van niets uit te gaan..