Momenteel gebruik ik deze beiden alleen vraag ik me af hoe betrouwbaar ze zijn. Gisteren Kruidvat en Sensitest positief. Vandaag Kruidvat nog steeds positief en Sensitest niet meer. Iemand ervaring met deze 2 ovulatietesten?
Ik heb niet doorgetest nadat beide positief waren Wel was hier de ervaring dat de sensitest nog wit was en de kv al bijna een knaller . De volgende dag waren ze beiden knal. Kv kan volgens mij langer en eerder donker weergeven
Ik heb wel doorgetest en sensitest werd weer lichter, kv ook maar als je die niet binnen 5 minuten bekijkt krijg je weer een knal streep. Naar mijn idee is de kv test enorm gevoelig. Vind m niet echt betrouwbaar.
Sensitest had ik soms wel drie dagen knallers mee (maar is 8,5 jaar geleden dat ik daar voor het laatst mee getest heb). Kruidvat vond ik ondingen, nooit meer dan een vaag tweede streepje mee gehad. Ook niet als andere merken wel knallers gaven.
Kruidvat schijnt soms wel tot 5 dagen lang knalpositief te geven. Ik zou in dezen dus Sensitest aanhouden.